Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kaphatok akkor is gyest, ha...

Kaphatok akkor is gyest, ha az igénylőlapot a gyed lejárta után adtam le?

Figyelt kérdés
A munkahelyem kicsit túlvariálta a dolgot, és emiatt csak most küldtem el az illetékeseknek a gyes igénylését, pedig a kislányom 2 hete betöltötte a 2. életévét. Ilyenkor mi van? Lecsúsztam valamiről, gondot jelent, hogy megszakadt a folyamat?
2011. okt. 25. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy kapsz, nem kell folyamatosnak lennie.

Akár azt is tehetnéd, hogy most nem kérsz x hónapig (mert pl dolgozol), azután viszont megigényled.

2011. okt. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Visszamenőleg (ha jogosult vagy rá), akkor két hónapra adják meg.
2011. okt. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most megnyugodtam!
2011. okt. 27. 14:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze. Az én munkahelyem a tgyás-gyed váltásnál volt "balfék". Egy hónappal később kaptuk meg a két havi gyedet. Az volt a szerencsénk, hogy a nagymamám, illetve férjem mostohapapája tudtak segíteni. (A csúcs az, hogy az illetékes személyzetis - aki elszúrta az egészet - jó munkájáért év végi jutalmat kapott!!!)
2011. okt. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!