Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyen időben sima gumicsizmát,...

Ilyen időben sima gumicsizmát, vagy inkább béleltet adsz a gyereked lábára?

Figyelt kérdés
A gumicsizmában, 2 zokniban is nagyon hideg a gyerekem lába. A bélelt, valójában hótaposó, és abban 1 zokniban is meleg a lábacskája, nem izzadt.
2011. okt. 25. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyémek sima cipőben járnak. Igaz direkt esőben nem megyünk ki, és mivel kislányok, a pocsolyákba sem ugrálnak bele, azt élvezik, hogy milyen ügyesen kikerülték...
2011. okt. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kislányom élvezi, hogy gumicsizmában tocsoghat a vízben.Én béleltet adtam rá egy zoknival, ahogy te is írtad.
2011. okt. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fiamra vagy sima cipőt adok, vagy sima, béleletlen gumicsizmát. Attól függ, mennyire vizes az idő. A béleltet még soknak tartom, igaz az én fiam nem fázós típus.
2011. okt. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én harisnyával adok rá nem béleltet. Nem fázott egy kicsit sem a lába és a gyerkőc sem. Melegebb melegítő alsó volt rajta+esőnaci, trikó, h. ujjú póló és egy vékonyka mellény, vastagabb átmeneti kabát és átmeneti sapi.
2011. okt. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Harisnya + egy sima zokni béleletlen gumicsizmával v. bőrcipővel. Nagyon izzadós a lába így is.

Ja és kislány és imád pocsojázni, persze nem ugrál, csak imád végigsétálni benne :)

2011. okt. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!