Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Debreceni anyukák! Hogy...

Debreceni anyukák! Hogy hívják azt a játékáruházat, ami a Metró közelében van?

Figyelt kérdés
Érdemes ott vásárolni? Milyenek az árak? Köszi!
2011. okt. 27. 12:46
 1/8 anonim válasza:

Szia!

Igaz én még nem vagyok anyuka, de a játékáruházat Régiónak hívják.

Szerintem elég drága, de van amit olcsón ki lehet fogni.

2011. okt. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Regio, de az nagykereskedés.
2011. okt. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

itt tudsz nézni árakat.van ami olcsó,van ami nem.én itt tíz százalék kedvezménnyel vásárolok,így szoktam néha itt venni játékot.

2011. okt. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Tudnátok ajánlani valami más helyet, ahol érdemes játékot venni?
2011. okt. 27. 12:56
 5/8 anonim ***** válasza:
attól függ,mit akarsz venni?Tescoban is van egy csomó játék,bár ahogy hallottam,ott a fp termékek nagyon drágák.
2011. okt. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A pláza földszintjén van egy játékbolt: [link]
2011. okt. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen is olcsó a Regio a metrónál, nagy a választék is, és nem csak nagykereskedők vásárolhatnak, hanem mezei egyszerű vásárlók is, de ki kell töltetni a pénztárnál egy adatlapot és kapsz egy kis regiós kártyát azt minden vásárlásnál oda kell majd adni a pénztárosnak, nem nagy dolog, és megéri ott vásárolni.
2011. okt. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2011. okt. 28. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!