Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tudok kezdeni 2 fel nem...

Mit tudok kezdeni 2 fel nem bontott levél fogamzásgátlóval?

Figyelt kérdés

Mindig 3 havi dobozt vettem,mert így olcsóbbra jött ki, és nem kellett folyton gyógyszertárba rohangálni pótlásért.

Most a doki más gyógyszert írt fel, kicsit erősebbet. Sajnálom kidobni a megmaradt leveleket, mert azért lássuk be, nem olcsó manapság egy gyógyszer sem.

Odaajándékoznám valakinek, de nem tudom hogy ezt hogy oldjam meg.

Értelemszerűen, annak lenne jó, aki már előtte is ezt szedte. Viszont a gyógyszerészem azt mondta, nagyon kevesen szedik ezt a fajtát.

Mit tehetnék? Javaslat?


2011. nov. 1. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tudnám odaadni senkinek én inkább beszedném még azt a két havit és utána váltanék az újra. Kérdezd meg a dokit, hogy nem lenne-e gond belőle.
2011. nov. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a bibi, hogy már az új gyógyszert elkezdtem szedni, és épp az utolsó szemnél tartok. Eü kaparás után írta ki az újat és javasolta, h azonnal váltsak, mert csak úgy ér valamit a beavatkozás. A hormonális szintemmel voltak gondok, és úgy néz ki rendeződött, azóta nem vérezgetek, így nem is szeretném a régit felhasználni.
2011. nov. 1. 11:20
 3/5 anonim ***** válasza:

fokföldi ibolyára tegyél havonta egyet, szebben fog nyílni

nem vicc, nem piszkálás, van egy szobanövényes könyvem, abban olvastam

2011. nov. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

gondoltam, h nem vicc, mert hallottam már arról, h a hormonhatású gyógyszerek sok dologra használhatók. növények, állatok...

de én ezt elég pazarlásnak tartom. És igazából nincs is virágzó növényem, csupán 1-2 zöld. (juka pálma, sárkányfa, aszparátusz.)

De azért köszi az infót.

2011. nov. 4. 21:15
 5/5 bensdorp ***** válasza:
Ismerőseid körében keresgélj szerintem, mert hiába írnád ki egy fórumra, a legtöbb ember nem szívesen szedne egy interneten árult, kétes eredetű gyógyszert.
2011. dec. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!