Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy február-március környéki...

Egy február-március környéki babának milyen ruhákat célszerű venni?

Figyelt kérdés

Ugye nem lehet tudni előre, hogy pontosan milyen idő lesz abban az időszakban. De ha mondjuk márciusban megszületik a baba és még hideg tél lesz, elsősorban meleg, bundás ruhák kellenek majd. Mi megvesszük neki a 0-3 hónapos ruhákat és áprilisban meg beköszönt az igazi napsütéses tavaszi idő akkor dobhatjuk ki a ruhákat ugye? :)


Segítenétek ebben? Olyan tanácstalan vagyok, hogy miket kellene megvenni... Illetve, hogy miből mennyit.


2011. nov. 4. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy újszülöttnek nem lesz baj, ha meleg ruhái vannak, nekik még más a hőháztartásuk. Áprilisban lehet, hogy jó idő lesz, de nem lesz azért negyven fok, hogy ki kelljen dobni a ruhákat.

Én vennék egy vastagabb overallt, de nem bundásat, mert mire kiviheted őt már nem lesz jeges fagy jó esetben, így inkább aláöltöztetném. Meleg rugira (plüss) szükség lesz, esetleg vastagabb pulcsira és nadrágra (már ha abba akarod majd öltöztetni).

Elsőre szintem ne vegyél sok ruhát, majd meglátjátok mennyi kell és utólag is be lehet még szerezni.

Nekünk volt kb. 6 body, 6 rugi, 1 overall, pár vastagabb pulcsi és nadrág, 2-3 zokni, kocsicipő.

2011. nov. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget :)
2011. nov. 4. 13:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Inkább vastag ruhákat vegyél a 0-3 hósokból, mert még április májusban is el fogja bírni a kicsi a vastagabbakat.

Legyen közte kicsit vékonyabb is , de többségében vastagabbra lesz szükség. nekem januári a babám, de még áprilisban is plüss rugikban volt.

2011. nov. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!