Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináltok a bébiétellel...

Mit csináltok a bébiétellel ami nem fogy el mert még csak most kezdjük kóstolgatni a kajákat de egy üveg az nagyon sok? /Nem csak üveges ételt adok neki még mielőtt valaki támadni kezdene. /

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyit vegyél ki neki egy alkalomra amennyit megeszik.A többit beteheted a hűtőbe,és másnap odaadhatod még neki.Felbontás után 24 órát eláll a hűtőben.
2011. nov. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is az elején üvegeset adtam 1 hónapig, mert feleslegesnek tartottam még szenvedni.Én ilyen kis üveges gyümölcsöket vettem.Ha nem ette meg, akkor kapta következő nap, de 3. nap sosem adtam már.Mikor már ezeket a kis üvegeseket megette, akkor már én csináltam neki mindent, mert így egyszerűbb is, és gazdaságosabb is!
2011. nov. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg pont itt az elején gazdaságosabb főzöcskézni a gyereknek. Én úgy csináltam, h készítettem egy nagyobb adagot és azt amikor elkészült kiszedtem akár 3-4 felé is , ebből az aznapit elöl hagytam a többi ment a fagyóba. Így nem dobáltam ki a kaját és ha nem volt idő valamiért főzni csak előkaptam egy kis adagot a hűtőből és már ehetett is a baba. Az elején nálunk egy bébiétel szerintem még két étkezésre , de lehet még 3-ra se fogyott volna el és azért az a pocsékolás , ha folyton dobod ki a fél üveg kajákat én emiatt sem adtam üveges ételt.

Gyümölcsöt is le lehet fagyasztani turmixolás után, na és azok meg tényleg baromi drágák.

2011. nov. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is inkább az elején láttam értelmét a főzőcskézésnek.

Drága az üveges, és úgy voltam vele, hogy az csak akkor éri meg, ha megeszi az egész üveggel, vagy legalább a felét, a másik felét pedig következő nap.

Szerintem olcsóbban jön ki. Megpucolsz egy kis krumplit, + hozzá amit akarsz... Még időben sem sok.

2011. nov. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pont ezért kérdeztem hogy ne pocsékoljunk,de most egy egész tököt mégsem rakhatok be a fagyóba,a többit én is úgy főztem meg neki eddig. Csak gondoltam hogy ilyen tökös ételt üvegeset adok neki.
2011. nov. 7. 19:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Ami húsos, azt még másnap odaadhatod, de amiben nincs hús, azt még harmadnap is adhatod.

Az univeres bébiételek csak 163 gramosak, nem úgy mint a többi fajta, amik 190 gramosak.

HIPP-nek van pici 100 gr, és azt hiszem a milupának is van pici 4-szer 100 gr gyümölcs összecsomagolva.

Rengeteg lehetőség van, nézz körül jobban az üzletek polcain, így nem kell annyit pocsékolni.

2011. nov. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én meg pont a sütőtökkel csináltam azt, hogy egy kisebbet megsütöttem, eleinte kb. 100 grammos csomagokat csináltam, becsomagoltam folpackba és amikor kellett elővettem és turmixoltam .
2011. nov. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálunk a férjem örömmel ürítette ki a bébiételes üvegeket. :) Imádja ezeket a bébiételeket.


de amúgy nem értem: pont a sütőtök olyan kaja, amit felnőtt ember is szívesen megeszik, akár sütve, vagy levesnek. Miért menne kárba az egész, ha egy ujjnyi darabot levágsz belőle és azt főzöd meg a gyereknek?

2011. nov. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

add oda vacsorára. Enyémek felháborodtak, hogy elveszem előlük a kaját, betermelték az egészet.

Másnap is jó, ha nem az egészet melegítetted fel, rá van írva mindegyikre, felbontás után meddig áll el.

ha csak pár kanállal maradt, megettem én.

2011. dec. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!