Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a Judit...

Mi a véleményed a Judit névről? Adnád a gyerekednek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 11:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik.

Csak azért nem adnám a gyerekemnek, mert az én második nevem is ez és anyósomat is így hívják.

2011. nov. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen,adnám.
2011. nov. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem olyan semleges, annyira nem tetszik, hogy ezt adnám a gyerekemnek, de semmilyen negatív érzést sem kelt.
2011. nov. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Virág6 ***** válasza:
Nekem nem tetszik.:(
2011. nov. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem tetszik és nem adnám, de kedves nekem a név, mert szeretett nénikémet is így hívják. :)
2011. nov. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik nagyon, el is gondolkodtam rajta, de a nagyobbik lányomnak annyira egyedi neve van, hogy inkább olyasmit választottunk a kisebbnek, és a fiamnak is.
2011. nov. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Tetszik!Komoly név,szép a becézése is.
2011. nov. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Klasszikus név. Tetszik, de én elfogult vagyok, mert anyukámat is így hívják. Emiatt a gyerekemnek nem adnám, mert nem szeretem a nevek ismétlődését egy családban.

De szeretem az olyan neveket, amik becézés nélkül is használhatóak barátok-rokonok között, ez pont ilyen

2011. nov. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Igen! Nagyon is!


Nem túl extra, mégsincs nagyon sok belőle.

2011. nov. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik és nem adnám, nagyon sok Judit ismerősöm van talán ezért sem tetszik annyira, nem az az utálatos név, inkább ozitiv mint negativ érzéseket kelt bennem.
2011. nov. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!