Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Dundika...

Mi a véleményetek Dundika proramozott szüléséről? Azért hogy pont 2011.11.11-én 11:11-kor született a gyerekük? Vagyis kiszedték szegény babát?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igaz, akkor nem jó a véleményem. a baba tudja, mikor szeretne megszületni.
2011. nov. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a perc nem igaz, csak felfújják megint, valamivel újságba kell kerülni. Szánalmasok.
2011. nov. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
11 óra 3 vagy 4 perckor született. Elég szánalmasnak tartom, azért , mert Dundika számmisztika mániás attól még nem kellett volna a babát kikapni ezen a napon. Bár nem tudom pontosan, hogy hány hetes+napos volt a tegnapi napon, de ha 8 hónapos lett volna, akkor is kivetették volna? Nekem nincs valami jó véleményem erről az egészről, ha valóban CSAK a dátum miatt lett meg a kicsi. Mondjuk a súlya alapján szép érett babáról van szó!
2011. nov. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak nem orvosilag indokolt a progr.császár, akkor elítélem, de egyébként konkrétan sza**ok Dundika fejére (elnézést).

Számmisztika meg megy a levesbe, ha programozott szülés volt, muhaha

2011. nov. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Azt, hogy az ő dolga.
2011. nov. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
én be is tiltanám ezt a programozott császár dolgot. persze csak ezt a hobby fajtát. Dundika meg aztán marhára nem tud érdekelni.
2011. nov. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Egyértelmű volt hogy programozott császárja lesz (már 12 hetes terhesen erről beszélt hogy ő nem alkalmas normál szülésre és biztos császár lesz) hát nem tudom nekem jópár akkora méretű kismami ismerősöm volt/van érdekes mód mégis megszültek simán...de mindegy ez nem tartozik ide.

Aztán gondolom hogy minél extrább és minél érdekesebb legyen ő és a szülése ezért megbeszélték az orvossal hogy akkor PONT addigra legyen időzítve amikor ez az érdekes dátum van, és mivel celeb meg gondolom fizettek is nem keveset a dokinak ezért akkorra tették, végülis mindegy hogy egy nappal vagy pár órával előbb vagy később veszik ki a babát.

Mi ezt "földi halandó" nem engedhetnénk meg magunknak:))

Ha már ennyire hisz a számmisztikában és egyéb ilyen dolgokban, akkor nem gondolja hogy ha mesterségesen idézi elő a dolgot az nem biztos hogy jó??

Amúgy ha már számmisztika, talán tegnap olvastam hogy Joshi Barat értékelte ezt a születési dátumot és a lényege az volt hogy ettől a csupa 1-estől nem lesz egy egyszerű baba és gyerek :)

2011. nov. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Pedig a szülei elég egyszerűek.
2011. nov. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Ma 12:55:Nálad a pont!
2011. nov. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!