Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van vkinek még tescos laptopja?

Van vkinek még tescos laptopja?

Figyelt kérdés
Laptopot szeretnék venni a 2,5 éves kisfiamnak és nagyon megörültem hogy most a tescoba most majdnem 3 ezerért van.amiket eddig néztem 6 ezertől a csillagos égig terjedt az ára.Olyat szeretnék amin van klaviatúra és egér,de nem nagyon sajnálom ha eltörne,persze azért ne dobálja.Szerintetek gagyi nagyon???Majd csak péntektől lesz.Köszönöm
2011. nov. 14. 13:09
 1/9 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy akinek van leírná röviden hogy mit tud???
2011. nov. 14. 13:10
 2/9 anonim ***** válasza:

nem tudom, ugyanarról beszélünk-e, mi is még régebben a tescoban vettünk piros "első laptopom" nevűt és szuper

van egere, a kijelzőn mutatja a lenyomott betűket, figurákat, betűtanító, szótanító, számtanító funkciója van, vannak benne játékok

két éves volt a fiam, amikor kapta, most 2,5 és még mindig napi szinten használja, erről tanulta meg önállóan az összes betűt és számot, nagyon szereti

2011. nov. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
gondolom olyan is, ami teszókban kapható, ráadásul olcsó, az egy nagy rakás ....
2011. nov. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Zenélő játékot az ellenségem gyerekének sem!XD

Amúgy praktikus ha lehet halkítani. Ha olyan a kisfiad, hogy el tud már játszani dolgokkal sokáig, akkor ajánlom!

2011. nov. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

13.25-nek

Tudtad-e, hogy a 'teszkós' termékek nem azért olcsók, mert gagyik? Ha vennéd a fáradtságot és a szapulás helyett utánajárnál a dolgoknak, akkor tudnád, hogy azért olcsóbbak, mert a csomagolásuk egyszerűbb, mert egyébként neves cégek termékeiről állítod, hogy sz*r...

Ugyanez érvényes a penny, spar, lidl stb. termékekre is, legyen az műszaki cucc vagy éppen élelmiszer.

/egy Tescos dolgozó/


Kérdezőnek: én is ezt néztem ki a fiamnak karácsonyra, szerintem nem rossz választás.

2011. nov. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A nem kérdésre válaszolókkal ne törődjetek unatkoznak.....

Azért bocsi én voltam a hibás hogy nem az egyéb kérdésekhez írtam,de azért nem kellen belém kötni.


Vki írta hogy zenélőset még ellensgnek se:))Igen szinte csak zenélő játékaink vannak amit le lehet hallkítani de nagyon furfangos a fiam ő mindig a leghangosabban szeret játsani akármelyikkel:)

Igen ez a játék az Első laptopom.Állandóan az én laptopomat nyüstöli és ezért is esik idén 100%-ban erre a karácsonyi ajándék választása.

Akkor másnak bejött nyugodt szívvel veszem meg én is.

Tesco dolgozónak igaza van ugyan úgy kapható escoba Fischer Price-tól elkezdve bármely neves cég terméke.Szalámin kívül mindent a tescoban veszek mert olcsóbb mint mondjuk a Sparba vagy más egyébb üzletlánvba.

De nem is ez volt a kérdés hogy szapuljuk a Tesco márkát:))Köszönöm szépen a válaszokat akkor péntek irány a tesco:)

2011. nov. 14. 14:05
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak is ilyen van. 3. szülinapjára kapta, most 4 és fél éves és minden nap használja, ismeri már a betűket és a számokat is, amiben ez a laptop sokat segített.

Szóval szerintem jó választás, mert nagyon szereti a lányom és szerintem egyáltalán nem gagyi.

2011. nov. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Istvan124 válasza:

Türelmetlen informatikusként meglepődtem, hogy a szüleim vettek egy ilyen gyerek szamitógépet mikor a nagyobbik gyerekem 2 volt. Jó darabig nem használtuk. Majd 3 fölött már kezdtünk vele játszani de akkor került elő igazán mikor a kis testvérével vitatkozni kellett, hogy ki játszik fele. A véleményem, hogy roppant idegesitő, hogy a menűk/betűk nem azonnal váltanak funkciót és mindig türelemre kell csitítani a gyerekeimet, hogy tudjanak vele játszani. Nehéz ugyanis elmagyarázni egy 2-4 éves gyereknek, hogy gombnyomás után várd meg mig elmondja a mondókáját hiába tudod már mi lesz, de várjál még mert még nem érzékeli a betű gombot.

Pár hasonló bosszantó dolog mellett azért szeretnek vele időt tölteni, de felügyelet kell még.


Viszont van egy kérdésem:

Hogyan lehet a GY, NY, CS, SZ betűkkel kezdődő szavakat kimondatni. Nem birok rájönni ! :(

Előre is köszi a választ.

2016. okt. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Shift-et lenyomva kell tartani és így beírni egymás után a kéttagú betűk tagjait egymás után:)

Mi egyébként ezt a laptopot babakorában vettük, 1éves sem volt, most 4,5 és azóta is játszik vele, meglepően tartós cucc :D

2021. aug. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!