Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy 15 kilós gyerek az hány...

Egy 15 kilós gyerek az hány hónapos? És ha azt írják egy babakocsihoz, hogy max terhelhetősége 15 kiló, akko ez gyerekkel együtt értendő, vagy bele kell számolni a babakocsi saját súlyát?

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 21:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Fiam kb 2 évesn volt 15 kiló (94 cm), lányom 2év és 4 hónaposan 8szintén 94 cm)

Ekkro adtam el a babakocsit is.

2011. nov. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kisfiam 21 honapos es 11 kilo ugyhogy egy jo ideig meg tologathatom a babakocsiba remelem. Amugy az en babakocsim 17 Kg-ig jo, most neztem pont meg.
2011. nov. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az én fiam 3,5 éves és most 15 kg.

Szerintem kevés gyerek babakocsizik még, mire eléri el a 15 kg-ot. Mármint, feltételezem, hogy a gyerekek többsége kb 2 éves kora után már nemigen ül meg a babakocsiban, és nagyjából ekkor, vagy ezután érik el a 15 kg-ot.

2011. nov. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!