Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azalia fogamzásgátlótól,...

Azalia fogamzásgátlótól, hízott valaki?

Figyelt kérdés
Benne van a gyakori mellékhatásokban, és hát nagyon nem kellene híznom, mert amúgy is van rajtam felesleg és könnyen hízom.Nem mertem elkezdeni emiatt még.
2011. nov. 17. 13:41
 1/2 Disi ***** válasza:
Állítólag nem lehet, de ezt nem hiszem el. Vékony testalkatú vagyok, az az 5 kg ami viszont rajtam maradt szülés után nem akar mozdulni, pedig egyáltalán nem vagyok nagy étkű, sőt kifejezetten egészségesen próbálok táplálkozni. Azt hittem szépen lassan elindul lefelé, de sehová sem mozdul. Mondjuk hízni eddig nagyon nem híztam, de ez nekem felér azzal sajnos...
2011. nov. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Linda G. válasza:
Szia! Szerintem ez mindenkinél más, nálam például nem történt ilyesmi. Nem lett több a súlyom.
2020. febr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!