Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka a ki...

Van itt olyan anyuka a ki szedett fogamzásgátlót, és kiszáradt, begombásodott tőle ott lent? Netán sirós és ideges is lett a tablettától? Mi volt a megoldás?

Figyelt kérdés
Nuvaring hüvelygyűrű esetleg Mirena spirál megoldást jelentett valakinek a problémára annak ellenére hogy az is hormonális?
2011. nov. 17. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Más tablettát írattam, az már jó volt. Csak egyfélét próbáltál?
2011. nov. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Két félét. De én menzesz előtt,alatt,és terhesség alatt is nagyon érzékenyen reagálok a hormonokra:-( Mi volt az a tabi ami neked bevált végül?
2011. nov. 17. 15:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Sajnos már nem emlékszem a nevére, nagyon régen szedtem, aztán jöttek a babák. Azt tudom, hogy nagyon alacsony volt a hormontartalma. A dokid biztos tudna segíteni, ők jobban ismerik a kínálatot. Most szoptatás mellett Azáliát szedek, és ezzel sincs gond.

2011. nov. 18. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Dokim szerint a legalacsonyabb a Mercilon meg a Novynette....pedig szerintem nem igy van. Ezek nekem nem jok.
2011. nov. 18. 08:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia. Előző vagyok, közben eszembe jutott a gyógyszer neve. Gracial.
2011. nov. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi,ezek szines tabletták voltak?
2011. nov. 18. 14:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, sima fehérek.
2011. nov. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!