Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Keresek egy Anyukát, akinek...

Keresek egy Anyukát, akinek decemberben lesz 2 éves a kislánya és ikerterhes, itt vagy?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom kiért keresed, esetleg te is hasonló cipőben jársz és beszélgetnél ilyen valakivel?

Én szívesen beszélgetek veled, már amennyire időm engedi, igaz nekem már 3 éves a lányom de 15 hósak az ikerfiaim, 21 hó van köztük.

2011. nov. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ada :)

Hol lehet, már régóta nem láttam itt válaszolni..?

Legutóbb mikor írt, még a nemüket sem tudta biztosan (csak talánra mondták, hogy két lány).

2011. nov. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Adának ikrei lesznek? Jééé:-)Gratula neki:-)
2011. nov. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, Adáról van szó, de az sem kizárt, hogy már meg is szülte az ikreket. Nem csoda, ha nincs ideje idejárni:))))
2011. nov. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Elvileg elsejére van kiírva, az ikrek pedig gyakran jönnek hamarabb.

Reméljük minden oké! :) És várjuk a jelentkezésed! CUPP

2011. nov. 28. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!