Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit vegyek egy 7 éves kislányn...

Mit vegyek egy 7 éves kislánynak? Barbie mániás, de nagyon szeret rajzolni, festeni, és a divat is nagyon érdekli.

Figyelt kérdés
Imád öltöztetni, nagyon sok oldalú, okos kislány. Már sok mindene van és ötletem sincs .... Mit vegyek? Kb. 10.000 Ft értékben.
2011. nov. 28. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Öltöztethető Barbie?
2011. nov. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vannak olyan barbik aminek a ruháját be lehet festeni lemosható festékkel és van hozzá több ruha is. Ezzel pont kielégítenéd az összes dolgot amit szeret.

[link]

Ez nincs 10.000.Ft de max. még veszel mellé valamit, mondjuk egy könyvet, hogy kicsit művelődjön is. :)

2011. nov. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha Barbie mániás, akkor gondolom már van jónéhány Barbie babája, tehát én valószínűleg nem vennék egy újabbat (kivéve, ha kifejezetten vágyik valamelyik modellre)

Szerintem inkább a kreatív vonalon kéne elindulni, érdemes körülnézni nagyobb játékáruházakban (pl. Régió,Gulliver), rengeteg klasszabbnál klasszabb kreatív készlet kapható: pl. számok szerinti kifestő, amiből igazi, felnőttes festmény kerekedik a végén, vagy pl. ékszerkészítő készlet, babavarró készlet, babaruha készítő készlet, stb. Ezek mind 6-8 éves kortól javasoltak.

És mintha könyvben is láttam volna már olyan kis füzet vagy album szerűséget, ami pl. a ruhák tervezését, rajzolását tanítgatja - ezt meg lehet nézni nagyobb könyváruházakban (ott külön részlegre is szokták pakolni az ilyesmiket), de pl. a Régióban is árulnak néhány fajtát.

2011. nov. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Húú, utolsó, neled külön köszönöm! Nagyon sok Barbie van (Németországban élnek), és ráadásul most is kap egy párat karácsonyra.

Körül nézek az ajánlott boltokban és igazad van, minek még egy Barbie! :) köszi

2011. nov. 28. 20:45
 5/6 A kérdező kommentje:
Helyesbít: Barbie-ja
2011. nov. 28. 20:45
 6/6 A kérdező kommentje:
Második: jó ötlet, de megérdeklődtem és meg van már neki.
2011. nov. 28. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!