Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Léna nevű lányotokat hogyan...

Léna nevű lányotokat hogyan becézitek? Vagy ha ezt a nevet halljátok, hogy becéznétek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 15:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Lénike, Lénus, Lénácska! Igaz, hogy az én lányomat nem így hívják. :)
2011. dec. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Léni.Talán így.De a Lénát nem nagyon lehet becézni szerintem.

Az én kislányomnak Lia a neve,ezt a nevet se lehet becézni.De van nagyon sok kis beceneve.

2011. dec. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Lencsi.
2011. dec. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Barátnőmék kislányát hívják így, őt mindneki Lencsinek becézi.
2011. dec. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy sem becézném. Így szép, ahogy van!
2011. dec. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Erre lettem volna kiváncsi hogy mindenkinek a Léni ugrik e be,de szerencsére ahogy látom, nem.

Mert most ezzel kergetnek az őrületbe ismerősök rokonok hogy az milyen becézés hogy Léni...és hogy mindig a teljes komoly nevén fogom szólítani (Léna?)?

2011. dec. 2. 15:58
 7/17 anonim ***** válasza:
Ismerek Lénát, szerintem nem annyira komoly név, kislány a viselője és őt Lencsinek becézik.
2011. dec. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Vannak nevek, amikben pont az a jó, hogy nem lehet becézni őket. Mi ilyen nevet kerestünk mindkét gyerkőcnek, ezért lettek Bálint és Léna. Nekem már a Léni is erőltetett, nem is becézi úgy senki a lányunkat. Hisz ha úgy vesszük, a Léna név is egy önállósult becenév (Magdalénából).


Van ezer meg egy gyönyörű becézhető név, ha valakinek ez fontos, akkor keressen ilyet, szerintem a Lénát már felesleges tovább rövidíteni.

2011. dec. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Lencsinek biztos nem becézném.Egyszerre a lencse jut eszembe.
2011. dec. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Lencsi
2011. dec. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!