Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jártok az Ázsia Centerbe?...

Jártok az Ázsia Centerbe? Észrevettétek, hogy gyakorlatilag már semmit nem éri meg ott venni? Eddig ott vásároltam kisfiamnak, de minden annyiba kerül már, mint egy átlagos ruha vagy játékboltban.

Figyelt kérdés
Már magamnak sem éri meg pl. kávéért kiszaladni. Ti mit tudtok még ott venni?
2011. dec. 3. 12:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Lassan már tényleg semmi sem éri meg. Egyre drágább lett, és egyes pelenkák vagy gyerekruhák már drágább mint mondjuk a Tescoban.

Szoktam ott venni kézkrémet, mosószert, kézmosót, háztartási kütyüket, na ezek még úgy ahogy jó árban vannak. De a gyereknek már nem ott vásárolok.

2011. dec. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Én is csak tisztítószert és esetleg még parfümöt,de mást nem.A ruhák teljesen olyan árban vannak mint bármelyik más bevásárlóközpontban.
2011. dec. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Akkor nem csak én vettem észre :( Azért ez elkeserítő.


Pl. mosogatógépbe is olcsóbb a tabletta? A nevét nem tudom, nekem nincs gépem, csak Anyukám épp tegnap panaszolta, hogy milyen baromi drágán vette.

2011. dec. 3. 13:02
 4/12 anonim ***** válasza:

Múltkor elmentünk oda, de tényleg drága, egy átlag kínai ruhaboltban is olcsóbban vásárolok!

4500 forintért tudtam csak farmert venni, mert nagy a valagam, hát máshol 2500-3000-ért megkapom! Még a C&A-ban is csak egy 500 forinttal került többe a múltkor egy szép farmerom!

Egy valami volt olcsó: Duracell tölthető elem, 1500 vagy mennyi volt.

2011. dec. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mi kis kínaiba szoktunk menni, ami itt van közel, csizmát néztem magamnak, de már úgy felmentek az árak, hogy vettem inkább a tescoban leárazottat...Baba cuccokat is előbb már a kis bababoltban nézem meg, ami szintén itt van, mert jóformán olcsóbb mint a kínai...én sem értem,pedig eddig szerettem.

Így viszont marad a turi....van hozzánk közel egy tök jó,annyira szeretem, iszonyú jó gyerek ruhákat lehet kapni!!Komolyan mondom már csak azért sem éri meg boltba menni, mert a turisnak a minősége is jobb!!Majdnem az összes ruhájára rákérdeztek, hogy hol vettük, ami turis volt!

2011. dec. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ott vettem most neki egy overált és 2 kisharisnyát,ha hiszitek ha nem mind a 3 lukas és szakadt,pedig nem voltak olcsóak és nem is kínainál vettem:(

Anno még olyan 6-7 éve ott vettem a parfümöket de már az sem olcsó,mosóport mind utánatöltik,öblítőt is valami löttyöt raknak bele,TAPASZTALAT!!

2011. dec. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi az hogy a mosóport utántöltik???Mi többnyire illatszereket szoktunk venni.
2011. dec. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt azert remelem tudjatok, hogy a parfum meg mindig olcsobb ott ugyan, mint pl a douglasban, de csak egy jobb hamisitvany. Ugyanaz, amit a Jozsefvarosin is megvennel. Megtevesztesig hasonlo csomagolas, uveg, nagyon hasonlo illat, csak eppen a minoseg is csak a negyede, mint az ara az eredetinek...
2011. dec. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Megtehetik hogy ilyen nyíltan hamisítványokat áruljanak?Őket is ellenőrzik,nem hiszem hogy ezt megengednék.
2011. dec. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A parfüm amit sokkal olcsóbban szoktam venni az teszter mind és eredeti,de mivel "leesik a kamionról" ezért nekik nagyon megéri!!

A mosóportban nem vagyok biztos hogy megbabrálják mert ugye azt nehezebb d volt rá példa hogy silány minőség volt egy márkás dobozba az öblítőt viszont mint utántöltik olcsóbb sz@rral sajnos már vettem ilyet,a megszokott márkát vettem és teljesen más volt az illata a színe és a minősége!Többet nem is veszek ott!!

2011. dec. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!