Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mosható pelenkát használó...

Mosható pelenkát használó anyukák! Használtok éjszakára úgynevezett "booster" betétet? Mik a tapasztalatok? Egész éjszakára szárazon tartja a babát? Hol lehet ilyet kapni?

Figyelt kérdés
Én most váltottam bambuszbetétes pelenkára (1 éves a lányom), de 2 betét sem elég ahhoz, hogy legalább kora reggelig kibírja szárazon.
2011. dec. 6. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy idepofátlankodom. :) Én még kezdő vagyok, de már moshatózom. Tulajdonképpen azért írok, hogy megkérdezzem, mi az a booster.


Hát ha 2 betét sem elég... Nem tudom. Arról hallottam, hogy létezik eldobható betét. Ami olcsóbb, mint az eldobható pelenka. Talán egy próbát megér, hátha jobban szív, mint a bambusz.


Van kedved privátban beszélgetni? Tapasztalatot cserélhetnénk.

2011. dec. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


ha minden igaz, ez olyan. De, hogy üzletben hol lehet ilyesmihez hozzájutni... jó lenne tudni

2011. dec. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az igazat megvallva én is kezdő vagyok, mert eddig eldobhatót használtam. A booster állítólag egy vékony mikroszálas betét, ami nagyon erős nedvszívó, és nagyobb babáknál ajánlják éjszakára. Hogy mennyire válik be, az érdekelne. Egyébként papoose moshatót használok, napközben teljesen meg vagyok vele elégedve, de az utóbbi 2-3 napban éjszaka mindig benedvesedett a ruhája.
2011. dec. 6. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!