Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a legújabb verzió a Gyes...

Mi a legújabb verzió a Gyes mellett vállalható munkával kapcsolatban, mennyi időt lehet dolgozni mellette?

Figyelt kérdés
2012 januártól érdekelne,mert van aki 8 órát,van,aki6-ot és újabban 4-et hallottam :( Légyszi olyan válaszoljon,ki biztosra tudja! Köszönöm
2011. dec. 9. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
8 óra tuti, hogy nem. Jelenleg hat óra ez biztos, én nem hallottam róla,hogy ez januártól változna.
2011. dec. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
CSAK részmunkaidő mint régen vagyis 4-6 óra munkahelyen. Ha otthon vagy akkor lehet 8 is.
2011. dec. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos... Jelenleg max. 6 óra, vagy otthon végezhető munka esetén akár 8 óra. Nem tudom, változik-e.
2011. dec. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egész pontosan heti 30 óra, vagy korlátlanul végezhető, ha a munkavégzés az otthonodban történik.


Tartósan beteg gyerek után kapott gyes mellett időkorlátozás nélkül lehet dolgozni

2011. dec. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2012 januártól annyi változás van,hogy befagyasztják a GYES összegét, vagyis jövőre is ennyi lesz mint idén.
2011. dec. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!