Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ásványvizet forralok és utána...

Ásványvizet forralok és utána mikor kihűlt a víz, fehérkés marad a pohár alján. Másnak is?

Figyelt kérdés
Vajon ez miért lehet? Most vízkőtlenítettem a vízforralót tehát még csak nem is vízköves.
2009. máj. 16. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak a jana víz nem fehér forralás után. Lehet az ásványi anyagok.
2009. máj. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ásványi anyagok, minden vízben van.

De babavizet nem kell forralni:-)

2009. máj. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom, csak sajnos: 1. az nagyon drága, 2. kibontás után azt is csak X ideig nem kell forralni, utána azt is. Így inkább az ásványvíz mellett voksoltam, mint a csapvíz mellett.
2009. máj. 16. 18:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi ugyanigy jartunk a babavizzel.Tiszta trutyi volt forralas utan.Szurt vizet hasznalunk,es akarhanyszor forraljuk tiszta marad.A jana vizet nem probaltuk,mert draga,es nalunk eleg sok viz fogy a teahoz,es a tapszerhez.
2009. máj. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az ásványvíz nem jó a babáknak. A magas ásványi anyag tartalma (aminek egy része kicspódik forraláskor), megterheli a szervezetét. Vagy babavizet, vagy csapvizet forralva lehet adni. Magyarország egész területén a vezetékes víz biztonsággal fogyasztható.

2009. máj. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy elviekben fogyasztható (nem úgy, mint pl. Görögországban), csak ha én magam sem iszom meg a csapvizet, akkor a babának sem szivesen adom. Akkor marad a babavíz. Mellesleg a Szentkirlyiről a kórházban azt mondták nekem, hogy az babavíz, adható nekik simán. Most azt próbálom forralgatni, hátha nem fehér.
2009. máj. 18. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!