Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha másik bankszámlára szeretné...

Ha másik bankszámlára szeretném utaltazni a családi pótlékot, akkor ahhoz feltétlenül be kell menni a Magyar Államkincstárba?

Figyelt kérdés

Nem lehet telefonon elintézni?

És, hogy bizonyítja az ember, hogy egyedül álló szülő?(Valószínűleg az is leszek, úgy hogy semmi hátsó szándék nincs benne!!)


2011. dec. 11. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Telefonon nem csak levélben, fel kell tüntetni az adataidat, taj számot is.

a válásról a papírt le kellene küldeni

2011. dec. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 zkriszti3 ***** válasza:
100%
Telefonon nem intézheted, levelet kell írnod az összes adatotokkal együtt . Ajánlva add fel.
2011. dec. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De nem vagyunk házasok!Akkor? :/
2011. dec. 11. 15:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
most is egyedül álló vagy, nem? szerintem a polgármesteri hivatalban tudnak segíteni
2011. dec. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát közösen vállaltunk gyereket, de nem házasodtunk össze!A gyerek a nevén van, de most elég a nagy a baj.Már el is hurcolkodtam otthonról!

De lehet ehhez bírósági végzés kell..vagy nem tudom. :/

2011. dec. 11. 15:21
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Levélben kell és van egy nyomtatvány az egyedülállóak részére a mák honlapján le lehet tölteni.
2011. dec. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!!!
2011. dec. 11. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!