Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon elegem lett az itteni...

Nagyon elegem lett az itteni légkörből. Most törlöm a regisztrációm. De még utoljára érdekel: mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Durván 3 év és ebben sok negatív tapasztalat visz erre:


- Ha valóban saját, használható tapasztalatot akarsz átadni, lehurrognak, mert nem a könyv szerinti elmélet fújod

- Úgy általában idegesít a versengés, itt mindenki tökéletes anya, feleség és szupergyereke van

- soha, de tényleg soha nem tapasztaltam azt egy-egy vita során, hogy a vitapartner belátta volna, meggyőzhető lett volna abban, hogy nem volt igaza. (azért részemről volt erre példa, ha nem is sűrűn, mert nyilván azért mond ez ember dolgokat, mert azt hiszi, hogy az úgy van. de volt olyan, hogy elismertem a tévedésem)

- néha-néha egy-egy kérdező meg olyan nagy arccal rendelkezik, mintha azt gondolná, örüljenek a válaszolók, hogy válaszolhatnak neki


Dióhéjban ezek miatt lett elegem. Kb. 83%on állok most, nem tudom, hogy ismer-e valaki (a nevem sose írtam ki), az ellenségek (ha szereztem, néha olyan érzésem van, hogy igen, sajnos.), örülhetnek. Akinek meg tudtam segítséggel szolgálni, annak én örülök.


Mostantól pedig ha egyáltalán fogok fórumozni, soha többet ilyen név nélküli oldalon, mert mindenkiből idiótát csinál.


2011. dec. 12. 12:35
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Moderátoroknak szeretném még üzenni, hogy gyerekvállalás kategóriába szánom. Kérem, ne rakják át!
2011. dec. 12. 12:39
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Ég áldjon, Isten veled!
2011. dec. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

Sokszor én is mérges vagyok, eltűnök 1-2 napra, aztán visszatérek, mert azért közben mégis szeretek itt lenni.

Minden jót!

2011. dec. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%

Kár ennyire komolyan venni.


Szia!

2011. dec. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%

nE menj névet kérő oldalra, mert ott percek alatt vissza fog élni valaki a neveddel.

az ide írók kb 30%-a nem normális, ezt el kell fogadni és átlépni a hülye megnyilvánulásokon, az agyilag beteg trollok beírásain,és igenis lehet hasznos tanácsokat is kapni, bár spec. a kedvenc blokkodat nem ismerem.

2011. dec. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
15%

HA ennyire zavar, mért mégy bele a vitába. Én is szoktam gy lenni, hogy homlokegyenest mást vallok, mint amit a kérdező vár, de kitartok mellett. Ő is más szemszögből nézi a dolgait és én is. A szuperanyás kérdéseket kifejezetten utálom!!!! Vagy aki mindent percet ki kell hogy használjon, mert neki 2 gyereke van (és ezért szoptatás közben netezik, hogy az a 10 perc az övé legyen). Sajnálom ezeket! De biztosan nekem nincs igazam, mert elfoglaltak az anyukák, de GYIK-ezni kell. HA máskor nem, szoptatás alatt. Még ha a gyerek nyalja befelé a káros sugarakat, akkor is.

Én azért biztatlak, hogy ne töröld magad, csak ne szívd annyira mellre. HA úgy érzed, neked van igazad, akkor meg legyints egyet, hogy te megpróbáltad, és kész.HA meg belefáradtál, akkor valóban töröld magad. Hátha jobban megtalálod számításaidat egy másik oldalon, ahol szívesebben fogadják tanácsaidat.

2011. dec. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Azért azt ne higgyétek, hogy most álmatlan éjszakám lesz. :) Csak a fentiek miatt már nem látom értelmét ennek az időtöltésnek.


Csak egyszerűen, ha már ilyen rég óta írogatok érte, valahogy el kell "köszönni". (azért vannak pozitív emlékek is, de most nem arra dől a mérleg)

2011. dec. 12. 13:12
 8/17 A kérdező kommentje:
* vagyis: ide
2011. dec. 12. 13:14
 9/17 krisztivan ***** válasza:
79%

További szép napot neked.

Én nem veszem ilyen komolyan a dolgokat.Valamikor én is más véleményen vagyok és volt már hogy szinte le h.lyéztek de ha valaki nem tudja elfogadni hogy másképp látjuk a világot akkor így járt.:-))

2011. dec. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%

Aki nagyon hülye, annak úgyis lejön az írásából, és nem kell vele foglalkozni.

Akinek meg más a véleménye, mint nekem, hát van ez így...


Különben meg a net átka szerintem a sok vita, mert szóban elmondva tök más lenne minden mint így! Így sokszor félreérthető ez vagy az, mert írásban nem lehet hangsúlyozni, és emiatt sokszor más értelmet nyernek a mondatok (akaratunkon kívül is).


De ha téged mindez nagyon zavar, akkor valóban nem szabad itt lenni, és ezzel az oldallal foglalkozni. Bár azért nem értem, miért lépsz le, ha benned a segítőszándék van! Akkor tojj másokra, és segíts! Az már más kérdés, hogy vannak hülyék is, de: na és?

Minden oldalon vannak olyanok, akikkel nem tudsz majd zöld ágra vergődni.

2011. dec. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!