Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyerekeknek szánt ajándékot...

A gyerekeknek szánt ajándékot ki hogyan veszi meg?

Figyelt kérdés

Egyszerűen senki se vállalja a kicsiket amíg elmegyek vásárolni. Igen sok mindent kéne beszerezni, ha nagyon akarom akkor a felnőttek ajándékát velük még meg tudnám oldani, na de az övéket hogyan? Így is karácsonyfa leszek:D

Mert látják, hogy megveszem, akkor az szeretnék megnézni, de nem lehet, nagy méretre amit szánok nekik, nincs kocsink...

És akárhonnan nézem már így is elkéstem a vásárlással...


2011. dec. 16. 13:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
neten rendeltem
2011. dec. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szombat-vasárnap mit csinál a férjed?
2011. dec. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nincs esetleg jatszohaz a kornyeketeken?

Vagy esetleg megrendelheted neten is az ajandekokat?

Vagy megkerdezheted a boltban, hogy van-e hazhozszallitas?

2011. dec. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Neten nem merem rendelni, na meg lekéstem, sok oldalon már csak kar után hoznák ki.

Játszóház nincs közelben, csak esetleg ott ahol vásárolok, na de csak az utazás 1óra:(, az ajándék pedig a két kicsinek egy nagy játékkonyha meg pár apróság mellé. Házhoz szállítással az a bibi, hogy vagy túl kevés értékre amit veszek, vagy annyira sok lenne a díja, hogy annyit nem ér az egész.

Férjem meg "dolgozik" a hétvégén, nagyszülők is készülődnek.

2011. dec. 16. 13:33
 5/15 anonim ***** válasza:

Hol laksz? Tényleg nincs egy barátnő, szomszéd, rokon, senki, akit be lehet vetni?

Mennyi idősek a gyerekek?

2011. dec. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy "dolgozik"? :o)

Most dolgozik, vagy nem?

És ha hétvégén dolgozik, már nincs egy szabadnapja sem karácsonyig?


És mi lenne, ha a férjed venné meg. Hiszen ha konkrét boltban kinéztél egy adott játékot, azt ő is meg tudja venni. Vagy bárki mást is megkérhetsz. Felhívod a boltot, hogy x játékot tegyék Neked félre, és XY fogja elhozni ekkor és ekkor.

2011. dec. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

1 és 3 évesek.

Együtt vettem meg velük mindent. A picinek mindegy, ő elfelejti karácsonyig. A nagyot meg mindig elküldtem valahova nézelődni a boltban, amíg fizettem. Amit kiválasztottam neki, gyorsan előreküldtem az eladóval a kasszához, hogy ne lássa.

Abszolút nem volt gond, semmit nem vett észre.

Játékboltban, könyvesboltban, tescoban is jártunk. A tescos cuccokat eldugtam a kabát alá, hogy ne lássa, fizetésnél sem vette észre.

2011. dec. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"dolgozik"-valakin, aki nem én vagyok, és nem igazán lelkes.

Barátnők: szakdogát ír, bébikkel készül ő is, friss ara... tesóm mittom én merre jár. Közelben lakó rokonok örülnek, hogy élnek...

11hónapos a kicsi, 2,5éves a nagy

2011. dec. 16. 13:42
 9/15 anonim ***** válasza:

Manapság minden bolt nyitva van sokáig, válassz olyan üzletet, ami nyitva van, amikor a férjed hazaér. Tesco, Auchan, Ikea , vagy bármi A Regió is nyolcig tuti nyitva van.

Csak a kis játékboltok nincsenek nyitva.

Nekem a férjem tud vigyázni a skacokra, de ha nem, akkor éjjel elmegyek Tescoba.

2011. dec. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Érdemes lenne megnézni a netes oldalakat. Én tegnap délután adtam le a rendelést, ma 5-ig már ki is szállítják, sőt a szállítás ingyenes és a futárnak fizetem a játék árát.

2011. dec. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!