Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol lehet újratölthető orrspra...

Hol lehet újratölthető orrspray flakont venni, amibe a patikában elkészített fiziológiás sóoldatot bele tudnám tölteni?

Figyelt kérdés

A fiziológiás sóoldat orrspray-k nagyon drágák, egy nátha alkalmával elfogy majdnem egy üveg sóoldatos orrspray.

A patikában fillérekért elkészítik az oldatot, csak kellene egy újratölthető flakon!


2011. dec. 29. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet a patikában venni csöppentőt is (azt hiszem pipettának nevezik).

Én még jobban is szeretem, mint a sprayt.

2011. dec. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk párszor Rinofluimucil nevű orrsprayt kellett vennünk, abban remek spray flakon van, megtartottuk, azt használjuk. Végső esetben ez is megoldás lehet…
2011. dec. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A babaszoba.hu oldalon hirdetik:

[link]


De a Vaterán is megtalálod:

[link]


Szerintem nagyon jó dolog, mert rengeteget lehet spórolni vele. Egy nátha alkalmával simán vissza jön az ára!

Én már nem is veszek gyári készítményt, van egy ilyen pumpás flakonom, a patikában 300 Ft-ért készítenek 2 db cseppentős flakonba fiziológiás sóoldatot, azt áttöltöm és kész!


Az orrspray szerintem hatásosabb, mint a csepegtetés, mert jobban eloszlik az orrjáratban.

2011. dec. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sima üveg és fecskendővel az orrba spricceled. Majd írj mi lett a jó megoldás! Az oldat vényköteles?
2011. dec. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző válaszadó vagyok.

Recept nélkül elkészítik az oldatot a patikában, úgy kell kérni, hogy fiziológiás sóoldat.

2011. dec. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amit a 3. válaszoló belinkelt, olyan a rinofluimucilos sprayző is, csak üveg az alja… nekem szimpatikusabb az üveg a műanyagnál, és kb. ugyanennyibe kerül.
2011. dec. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a segítséget!

2011. dec. 30. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!