Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha átjelentkeztünk másik...

Ha átjelentkeztünk másik lakcímre, mikor kell szólni az adott körzethez tartozó védőnőnek?

Figyelt kérdés
1 hete jelentkeztünk át,nagy baj h még nem kerestem meg az itteni védőnőt?
2009. máj. 21. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor menj majd, amikor a régihez is mentél volna. Én legalábbis így csináltam.
2009. máj. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia!


szerintem szólj minél hamarabb,hogy tudjon rólad,úgy tisztességes :) ő majd tudja h mikor menjen hozzád vagy te hozzá..lehet h nagyon sok kismamija van,és jó ha időben tudja,hogy kapott még1et..

2009. máj. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szoiasztok,oks köszi,az lemaradt h már megvan a kislányom,8 hós csak annyi intézni való van h a védőnő még lemaradt,de akkor megkeressük mihamarabb.
2009. máj. 21. 15:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát elvileg ez a régi védőnőd feladata hogy megkérdezze HOVA költöztök és oda annak az illetékes védőnőnek át kell küldje a lapodat...vagyis a gyerkőc lapját

ahhoz képest mi 6 hónapja költöztünk el és a régi védőnő még mindig nem volt képes átküldeni a lapot így én kerestem fel az újat és még itt is TÖLEM kérdezik miért nem ért még ide a gyermekem lapja...mondom mittudomén, de ha nekem ideadták volna, már itt lenne,,,

2009. máj. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A regi vedonod a papirjaidat elkuldi az ujnak,Az uj vedonod dolga,hogy teged megkeressen.Amint megerkezik hozza a papirod,felveszi veled a kapcsolatot.Ez a dolga.Te is elmehetsz hozza,de amig nem er oda a papirod addig nem tortenik semmi.
2009. máj. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!