Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hasznal valaki kozuletek...

Hasznal valaki kozuletek Graco babakocsit? Oszinte velemenyeket kerek!

Figyelt kérdés

Konkretan Graco Spree Travel Systemrol van szo.Mi Kanadaba elunk,itt nagyon sokan Gracot hasznalnak.

Ma szeretnenk babakocsit venni a ferjemmel es ez szimpatikus volt nekunk.

Az ara is nagyon jo.Teljesen uj allapotban 155 kanadai dollar a babahordozoval egyutt(vagy h hivjak amit kulon is lehet hasznalni).Ez forintba atszamolva kb 27000 forint.

Elore is koszonom:egy 36 hetes kismama


2009. máj. 22. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mi Gracot használunk, de a Quattro tour deluxe változatot.

Mi nagyon szeretjük:)

Csak egy hibája van, hogy ha a kicsi autónk csomagtartójába tesszük, más nem fér el.

De amúgy szuper!!!!

unokatesómék is kanaádban élnek, szintén Gracojuk van:)

2009. máj. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is Graco babakocsink van, már 7 éves:) Most a második gyereket "szolgálja", én nagyon szeretem. Könnyen forog a kereke, és könnyű összecsukni is.

Az igaz, hogy nagy csomagtartó kell hozzá!

Sok boldogságot a babához!

2009. máj. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk is ilyen van. Nagyon szeretem, igaz már kicsit kopottka (harmadik babát szolgálja), de nagyon jól bírja. A hordozóját bele lehet a babakocsiba is "rögzíteni", és nekünk van hozzá egy autós adapter, abba is egy mozdulat a rögzítése. Nem túl nehéz, és egy kézzel össze lehet csukni. Jól irányítható, ami több manóval nagy előny!

Az egyetlen hátránya valóban az, hogy lapra csukódik,tehát nagyobb autó szükséges hozzá.

2009. máj. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a valaszokat!

Kulonosen szimpatikus h mar tobbedik babat is kiszolgalja nalatok :)

Megegyszer koszi!

2009. máj. 22. 19:49
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekunk Graco Ultima+ travel system-es van, eddig (2,5 hó) minden okés.

Ja és nekünk sem fér más a csomagtartóba, ha berakjuk a babakocsit :-)

2009. máj. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!