Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen pelenka kényelmes egy...

Milyen pelenka kényelmes egy jó húsban lévő 2 éves kislánynak?

Figyelt kérdés
Nem kövér a kislány, 16 kiló, de van pocija, és a pelenkákat alig bírom rákapcsolni szegényre, mindig kidörzsöli az összeragasztás alatt a combiját.. A Huggies 11-22 kg, és a Pambers 22 kilósa sem jön be...Amúgy összemértük a Pampers 4-es, és 4+-os pelenkáit, és lássatok csodát, 1 mm különbség se volt közöttük, csak a darabszám kevesebb...:-(
2009. máj. 24. 00:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én két és fél évesem is 17 kiló, bár ő jó magas is, és nehéz csontú, nem dagi, de jó kis masszív.

Mi a lila Tescós pelenkát használjuk, a junior méretet (Azt hiszem, az a legnagyobb)

Nagyon kényelmes, mert hátul is és a tépőzárja is rugalmas. A minősége is teljesen oké, nem ázik át könnyen.

2009. máj. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom is most múlt két éves és 17 kg. Elég jó kis combis, meg pocis, de motmár alakulgat a kis husi. :)

Mi a Penny-s pelust használjuk. csak egy fajta van, három méretben. Én nagyon meg vagyok vele elégedve! Vagy a Lidl-össel is.

Egyszer kipróbáltuk a Tescósat is, nagyon jó, csak az én lányom nem bírta hátul a derekánál azt a gumis részt.

Úgyhogy érdemes ezeket kipróbálni.

Vagy próbálj neki bugyipelust, pláne most jön a jó idő. Könnyű letolni, felhúzni. Igaz drágább, de talán rugalmasabb és nincs gond a ragasztással. Bár itt is vigyázni kell nehogy aztán nehezen lehessen felhúzni és elszakadjon, mert ugye azokon meg van perfaráció és kaki esetén úgy lehet levenni a perfaráció mentén való széttépéssel mint a sima pelust.

Meg ha megteheted akkor most kisbugyi otthon, főleg az udvaron. Hátha leszokik és akkor pelusgond megoldva.

2009. máj. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket, tanácsokat! Kipróbálom azokat a márkákat, amiket írtatok, talán nekünk is bejön valamelyik! :-)

Elkezdtük próbálgatnini már az udvaron a bugyit, de a drága még nem tesz különbséget, hogy nem pelenka van rajta és boldogan elvégzi a dolgát a bugyiba is! :-)

2009. máj. 25. 02:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!