Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Clexane adásakor nektek is...

Clexane adásakor nektek is bekékül a helye? Ez nem baj?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez a véralvadásgátló ugye? Ha igen, akkor nekem 30 napig kellett injekciózni magam, és van amelyiknek a helye bekékült (egy-kettő elég csúnyán), van amelyik nem.
2012. jan. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen az.Nekem csak három hétig kell,ebből 10 nap telt el,de nekem 90%-a bekékült.Pedig másfél éve szinte egyik sem.Nem értem most vajon miért?
2012. jan. 12. 14:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs ha bekékül.Nekem kétszer kellett 6 hétig szurnom,mindig tiszta kék,lila volt a hasam.
2012. jan. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,akkor nem aggódom.:-)
2012. jan. 12. 17:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem 9 hónapig kellett adni mindennap kislányom 2 hónapos koráig.Sokszor volt olyan ,hogy belilult,volt hogy nagyon csúnya volt a hasam,sajnos nem tudsz vele mit kezdeni.

2012. jan. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok újból 9 hónapig +még 2 hónapig kellett szurnom magam nem volt jó érzés de a kislányomért mindent:)
2012. jan. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát az nem semmi.....Én ezt a 3hetet is alig várom,hogy véget érjen.Főleg,hogy csípni is szokott.
2012. jan. 13. 12:12
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem is csipett de a kislányom miatt mindent.Sajnos volt két vetelésem mire kiderült hogy trombozisra hajalmos vagyok leiden heterozigóta mutációm van (ettől mentek el a babák)és ezért kellett hogy a terhesség elejétől már szurjam magam,hogy neki vagy nekem nehogy bajunk legyen.Kitartást

2012. jan. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!