Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az akaraterő, hogyan fejleszth...

Az akaraterő, hogyan fejleszthető ki?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 00:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg segíthet a jóga is.
2012. jan. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát , én ha nagyon akarok valamit véghezviszem.Fejben dől el.Ahogy idősebb lettem,sokkal jobban ment mint gyerekként,vagy kamaszként.Pl. a középiskolában sikk volt a cigi.Én is beálltam közéjük,nem sokat,de napi 1-2-t elszívtam.Rajtam maradt bagó 6 évig.Azt mondtam jó, vége! Azóta nem cigiztem 1 x sem.Rágtam a körmöm..ciki volt az is .Volt műkörmöm, levetettem ,mert zavart.Holnaptól nem rágom, és úgy lett.Fogyni akartam.Kitaláltam ,elmegyek a határba futni.Azóta is 12éve futok ,boldog vagyok ,lefogytam -15kg-t, jól érzem magam, és ha mással dumcsizok, sokszor mondják árad belőlem a pozitív energia.Hogy csinálom??ÉN AKAROM ,ÉS FEJBEN ELDÖNTÖM!Ennyi.. kell próbálgatni a kisebb célokat kitűzni, és a siker talán segít abban ,még többet akarjunk véghezvinni.
2012. jan. 15. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!