Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha lenne lehetőségetek elköltö...

Ha lenne lehetőségetek elköltözni (teljes család) külföldre mennétek (Hollandia)?

Figyelt kérdés
3 gyerek (9,6 és 2 évesek) Az egész család mehetne, persze sokkal jobb fizetésért.
2012. jan. 13. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Tuti hogy mennék.Nekem egyedi a helyzetem mert a családommal nincs fényes helyzetem:)
2012. jan. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mi jöttünk. :) bár akkor mg nem volt gyerek. De úgyis jöttünk volna szerintem.

Eleinte nagyon nehéz, sok új dolgot meg kell szokni, de ha beilleszkednek a gyerekek, sokkal könnyebb minden. És ők idővel beilleszkednek. A nyelvet egy 11 éves kisfiú 1 év alatt gyönyörűen megtanulta, akit ismerek.

Angolul is el lehet boldogulni itt, de nyelvtudás nélkül nem vágnék neki a világnak gyerekekkel. Itt angolul még a postás is beszél.

2012. jan. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
elfelejtettem írni, hogy mindketten jól beszélünk angolul
2012. jan. 13. 14:29
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne lehetőség mennénk. De nekünk csak arra van lehetőség, hogy férjem Németországba menjen dolgozni kb fél évre, én meg itthon a 3 évessel és a 16 hónapossal. Férjem havonta fog tudni egy hétre haza jönni és majd számolom a napokat hogy minél előtt elteljen. NEm kiküldtetés, nem kötelező, szóval mi választjuk, csak anyagilag muszáj. Építkezünk, és sajnos nem elég a keretünk, a házat viszont be kell fejezni.
2012. jan. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Akkor igen, belevágnék a helyetekben.

2012. jan. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vissza se néznek! Egy ismerosomek kimentek így nemetorzsagba kb egy eve egy 10es egy 5 éves gyerekkel csak apa tudott németül anyának ott kellett munkát keresni. Az akkori szolgálati lakásból mar egy kétszer akkoraba mentek igaz bérlik de a magyarországi lakásuk is megvan. A nő mar talált munkát neki meg nem tökéletes a nemet de a gyerekei fel éven belül szinte perfekt beszélnek sima nemet oviba es suliba járnak.tok irigylem őket mert én nem vagyok ilyen bátor pedig nagyon jól beszélek németül és a gyerkoceim is kisebbek a férjem cége meg sokat is dolgozik kint
2012. jan. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Engem inkább a gyerekek érdekelnének, hogyan viselték? Én biztosan el tudnék helyezkedni, mert 2 diplomám van (külker, műszaki). Egyébként németből is van nyelvvizsgám, csak azt már rég nem használom. Angolul viszont tökéletesen beszélek. A férjem is diplomás és nagyon jól beszél angolul. Csak a gyerekek miatt aggódom, hogyan viselték. Itthon imádnak iskolába járni. Mindkettő nagyon jól tanul és sok barátjuk is van. Hogyan lehetne ott sulit találni meg ilyesmi. Erről városról van szó: ZOETERWOUDE. Googleban gyönyörű.
2012. jan. 14. 13:13
 8/8 anonim ***** válasza:

Gyerekek alkalmazkodnak a legjobban. Én mennék az tuti. Mi is munkát keresünk külföldön, az első adandó lehetőséget meg is fogjuk próbálni. 4 és 2 évesek.

Mit fogtok dolgozni?

2012. jan. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!