Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi az amit utólag úgy érzed...

Mi az amit utólag úgy érzed felesleges volt venni?

Figyelt kérdés

Tervezés alatt van 2. babánk, és azon gondolkozom miket kell majd venni, mert elég sok mindent eladtunk az első gyerkőc holmiajiból.


Mi az amit igazából csak azért vettetek meg, mert első gyerek, tapasztalatlanság ... biztos kell majd, és igazából lehet anélkül is élni.


2012. jan. 18. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem 2 ilyen dolog jutott eszembe, az egyik a kenguru, a másik az állványos hinta. Egyiket sem használtuk, csak feleslegesen megvettük őket.
2012. jan. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én a szoptatós párnát nem használtam egyszer sem.
2012. jan. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekünk a hordozókendő volt felesleges,több fajtát is vettünk,meg kengurut,de nem jött be egyik sem.
2012. jan. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bébiétel melegítő (utazás során használtuk kb. 2x)
2012. jan. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hú én ilyet nem tudok.

mi sokmindent azután vettünk meg hogy megszületett a gyerek.

azon a nézöponton voltam HA nem tudok szoptatni akkor veszek sterilizálót, kaja melegítöt, cumisüvegeket stb... kinéztem melyiket hol lehet kapni majd haza jövetelünk után 2 nappal párom elment megvenni mert persze nem volt tejem.

de minden mást használtunk.


én kenguru ellenes vagyok de kellett és ezt is utólag vettem.


pl elektromos hintát el sem tudom képzelni valaki miért nem használta. nem volt, de ha kaptunk volna tuti bele rakom sokszor.


szoptatós párnát a mai napig használjuk párom imád rajta feküdni, tápszerezésnél is kiváló volt. (nekem megmutatták hogy kell jól használni)


szóval tényleg mindent használtunk, de sok sok mindent utolag vettünk meg.

2012. jan. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

-Lázmérős cumit. Egyrészt amíg annyira pici volt, nem volt beteg, másrészt sohasem cumizott...

-Bébiétel melegítőt, bár azt kaptuk, de soha nem használtuk.

-Kengurut, nyár végi a fiam, mire beletehettem volna, bejöttek a hidegek és bundazsákban nem tudtam beletenni.

-Testvérfellépőt, naivan azt hittem, hogy a kétéves "nagy" majd azon utazik, de egyszerűen nem akart fellépni rá.

-Végül bármilyen nevetséges... a rácsos-ágyat... :)... egyik sem aludt benne szerintem összesen egy hetet... a nagy köztünk aludt, később kapott egy körbe-támlás heverőt, a kicsi pedig egy utazóágyban alszik mellettem.

2012. jan. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hordozokenot en is vettem a masodik baba szuletese elott, mert kicsi a korkulonbseg, de nem jott be a hordozas, nekem nem tetszett, ugyhogy el is adtam. Utolag mar azt csinalnam inkabb, hogy a mar megszuletett babaval keresnek egy hordozos klubot (most mar szinte minden varosban van ilyen), Oket felkeresnem es kiprobalnam a kulonbozo horozokat, ha tetszik, csak akkor vennek.

Pelenkazoallvanyra sem koltenek, nekunk azert kellett, mert kicsi volt a furdoszoba es a szobaban furdettunk, ehhez volt kiskad is, de formatervezett kiskad volt, nagyon hamar (3 honaposan) kinotte a babam, utana ugyanugy vettunk 1000 forints sima muanyag kadat es azt hasznaltuk meg a massodik gyereknel is. A pelenkazo reszet szinten nem hasznaltam ki, mert utaltam azon pelenkazni, nekem konnyebb volt leteritni egy erre a celra befogott torolkozott a szonyegre/agyra, leulni es ott pelenkazni. Igy azon sem izgultam, hogy mi van, ha el kell szaladnom egy bodyert a szekrenyhez es kozben lefordul, vagy hasonlo.

Mellszivora szinten nem volt szuksegem.

Cumisuveg/bebietel melegitot kaptunk, de szinten nem hasznaltam egyszer sem.

Ruhakat is kaptunk, en keveset vettem, de szinte mindenki azt hozott ajandekba, a felet nem tudtam rajuk adni.

Peldaul 62-es meretu bundazsakbol volt 3 darab, mindharom uj es gyonyoru, de egy ekkora gyereket maximum en koszolok ossze a kezemmel, nem kell naponta mosni a bundazsakot, szoval kettot hasznaltam ossesen, de egy is eleg lett volna.

Kifogobol kettot vettem, tetra anyagut, ez jo volt, de kaptunk torolkozo anyagu kifogokat, ezeket nem igazan hasznaltam, mert nem szivtak a vizet olyan gyorsan magukba, mint a tetra kifogo.

Mikros sterilizalot is kaptunk, de ne hasznaltam, ugyan tapszeres volt a babam es sterilizaltam, de nekem jobban bevalt a vizes/tablettas sterilizaloszer, az jobban keznel volt.

Hm, szerintem estig tudnam sorolni, mert biztos, hogy van meg 100 apro dolog, de most nem jut eszembe tobb igy hirtelen.

2012. jan. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én ilyet nem is tudok mondani. Én kengurut is, szopipárnát is, elektromos hintát is használok. Mindegyiket szeretem. Ja, de van egy, a légzésfigyelő. Na, azt nem használom. Már kölcsön is adtam egy friss anyukának.
2012. jan. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
sterilizáló, cumi hőmérő, hordozókendó, szoptatós párna, kesztyű, mechanikus mérleg (ha már, akkor mindenképp digitális),
2012. jan. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bébi étel melegítőt azt kaptam, de soha nem használtam


Kengurut 2x használtam


Légzés figyelőt én nem vettem, de a doki ragaszkodott hozzá, uh. oda adott egyet a rendelőből.Következő alkalommal vittem neki vissza, mert én rosszul voltam tőle, szóval azt sem használtam


A rengeteg ruha...ugye mi is vettünk sokat, kaptunk is sokat pedig kb egy méretből 10db is elég lett volna


Mellszívót vettünk, mert kisfiam 3 hétig kórházban volt koraszülés miatt és vinnem kellet neki a lefejt tejet.Nak kb 3x használtam, mert kézzel gyorsabban és hatékonyabban tudtam fejni

2012. jan. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!