Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Mit választanátok?...

Anyukák! Mit választanátok? Hogy a bölcsiben nem, vagy alig egyen a gyerek vagy megtömjék akkoris ha nem akar enni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben?
2012. jan. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Remélem nem tömik meg. Egy üvöltő gyerek szájába tömködnék a falatokat? Nem tudom elképzelni.
2012. jan. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent a megtömni?

Mert ha azt,hogy megtanulja,hogy ebéd időben enni kell, akkor tanulja meg.

Képzeld,ha minden gyerek az igénye szerint 10 percenként kérne enni.Azért valahogy a bölcsiben is rendet kell tartani.

2012. jan. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, szó szerint beletömni a kaját az üvöltő, öklendező gyerek szájába, azért, mert mit szól majd a szülő, hogy a gyerek nem evett semmit. Nem tudom, én nem vagyok anyuka még, de én inkább választanám, hogy alig egyen a gyerekem délutánig, mintsem, hogy így belekényszerítsék a kaját. Nem értem mi baj van azzal, ha kihagy egy étkezést, ha a reggeli nem kell neki, majd eszik ebédre, ha éhes. Vagy én látom rosszul?

Kezdő bölcsis gondozó.

2012. jan. 19. 19:55
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen embert föl kéne jelenteni.Hogy jön ő ahhoz,hogy terrorizáljon egy gyereket.Ha meglátnám,hogy ilyet csinál a gyerekemmel,bele is húznám a fejét a kajába.Veszélyes is ráadásul,mert véletlen félrenyelhet és bele gondolni is rossz.Sajnálom,hogy ilyen kolléganőid vannak.Óvodavezetőnek mi a hozzáállása?
2012. jan. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen idegbeteg némber nem való gyerekek közé.
2012. jan. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nem kérdés, akkor ne egyen a gyerekem inkább egész nap! de megtömni... úgyis csak kihányná szegény és tényleg félrenyelhet, ez embertelen
2012. jan. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szoktak szólni, hogy nem evett a gyerek, eszükbe sem jutna megtömni.

Nem is értem, hogy juthat ilyen egy gondozó eszébe. Ha nem eszik, majd eszik, ha éhes lesz, azzal biztosan nem fog jóllakni, ha tömik, mint egy libát:S


ÍGy egyetértek veled kérdező, inkább ne egyen, mint megtömjék.


Anyukám mesélte, hogy a bölcsiben belém erőltették a gyümölcslevest, egész nap hánytam utána, és a mai napig (32 évvel később sem) nem vagyok hajlandó semmit megenni, amiben gyümölcsdarabok vannak (se fagyit, se joghurtot, semmit). Nagyon megérte:)

2012. jan. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5.vagyok.Úgy látszik van aki szereti,ha tömik őt,vagy a gyerekét,mert sikeresen le lettem pontozva...Egyébként én se eszem a kelbimbót,tojáslevest és a vajat.Ez a 3 étel valamilyen bölcsis,vagy óvodai élménynek tudható be,mert egy darabig szerettem.A kelbimbóra nagyon emlékszem,mert az visszajött.
2012. jan. 20. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!