Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az orvosi ellátás az az a...

Az orvosi ellátás az az a műtét ingyenes?

Figyelt kérdés
Az unokahúgom könnycsatornájával baj van és itt békés megyében nem tudják megműteni Pestre kell vinni a 8. kerületbe de az orvos azt mondta hogy nem ad beutalót mert csak magunktól akarjuk elvinni hisz itt nem tudnak rajta segíteni. Szóval ha nincs beutaló akkor pénzért műtik meg?
2012. jan. 25. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha el van záródva a könnycsatorna, akkor a Heim Pál gyermekkórházba vigyétek, ingyenesen átmossák neki. Nem műtét, kb 2 perc az egész.
2012. jan. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de már átmosták 4x és nem lett jobb
2012. jan. 25. 17:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Én egyből magánorvoshoz vittem a kislányom ezzel a problémával! Gyerekorvosom is ezt ajánlotta, mert azt mondta, a kórházban futószalagon mennek a gyerekek! Nekünk nem két perc volt, hanem egy jó tíz perc, és adtak a babámnak helyi érzéstelenítést is. Csak az egyik szemét kellett átmosni. Elsőre sikerült! Munkatársam a Szemészeti Klinikára vitte fel, mert itt nálunk Fehérváron a kórházban egyik átmosás sem sikerült! Mondjuk érdekes, hogy magánrendelésen rögtön sikerült. Szerencsére, mert elég fájdalmas beavatkozás!
2012. jan. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ingyenesen elvégzik, bár ez nem műtét volt, lehet nem egyre gondolunk?!

A lányomnak az első átmosás (5 hónapos volt) sikerült, pedig nagyon csúnya volt a szeme. 1 hétig tisztult, utána elmúlt.

Nekünk azt mondták nem fájdalmas, lehet csak minket nyugtattak ezzel.

2012. jan. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én könnycsatorna elzáródás miatt vittem orvoshoz. Valóban nem műtét, de a két perc azért kevés. Bár nálunk durva, mert a kórházban be se engedik a szülőt, mikor elvégzik a beavatkozást.!
2012. jan. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
könnycsatorna tágításra gondoltam
2012. jan. 26. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!