Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van-e valakinek tapasztalata...

Van-e valakinek tapasztalata az otthonról végezhető munkákkal kapcsolatban? Másolási, gépelési feladatokat jelölnek meg, és, hogy napi pár órában végezhető. Csak számítógép és internet kell hozzá. Nem egy nagy átverés az egész?

Figyelt kérdés
GYES-en levő kismama vagyok. Szeretnék egy kis pénzt keresni otthon végezhető munkával.
2012. jan. 26. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Otthoni munka kevés van ami valós. Ez a munka arról szól,hogy kérnek tájékoztatót.Ezt te elküldöd miután az illető küld neked 6-700ft-pot. HOgy utána te elküldöd a munka valós részét. Ugyanez. Felteszed a hirdetést más oldalra,ahol más emberek irnak neked hogy érdekli őket a munka. Elküldöd a 6-700ft ért cserébe a tájékoztatót.Ebből van neked a pénzed...Sajnos.

Ha van helyetek,s lehetőség én inkább ezt csinálnám: [link]

Egy másik gyeses anyuka

2012. jan. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Sajnos azt hiszem nem férne el a lakásunkba! De Te ezt csinálod? És a másikat próbáltad? Lehet, hogy rosszul értettem de nekem kell fizetnem 6-7000 Ft-ot?
2012. jan. 26. 15:06
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocs, elírtam: 6-700 Ft-ot akartam írni. Úgy látszik, egy 0-val többet akartam látni...
2012. jan. 26. 15:08
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező!

én már próbáltam a 6-700 Ft-ost, a lényege:

megláttam hirdetésben, hogy otthoni munkát ajánlottak, egy felbélyegzett válaszborítékot, meg 700 Ft befizetését igazoló rózsaszín csekket kellett küldeni egy címre, ebben visszaküldték a tájékoztatót, amely arról szólt, nekem is ugyanezt kéne csinálnom, csak a saját nevemben hirdetnem és kérnem 700 Ft-ot, tehát piramis játék szerű dolog.

a levél tartalmára már nem is igazán emlékszem, csak arra tök mérges voltam, mert ugye 700 Ft nem nagy összeg, ennyiért senki se fog hőbölögni, csak palizzon be naponta 1 embert, már milyen jól jár!

sajnos még én se találtam otthon végezhető munkát, pedig nálunk is elférne!

2012. jan. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ja és az ilyen gépelési feladatok is rizikósak, az oldalnézegetős is, sajnos nem jók az ismerőseim tapasztalata sem :/
2012. jan. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én sem csináltam,csak találtam s kedvezőnek tünik.

S küldtem én is 600ft-t megkaptam a tájékoztatót.. S onnan tudom.Hát én nem szeretnék igy másokat átverni..

2012. jan. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszát!

Utolsótól kérdezném: mi lett aztán, hogy befizette a 600 Ft-ot?

Egyébként tegnap kértem tájékoztatót a munkáról, jött is hamar a válasz: de itt 1000 Ft "rendszerbe lépési díjat" kérnek. Úgy látszik az infláció őket is elérte...

Én nem vagyok hajlandó ennyit küldeni, még 600-at se mernék, mert ha lenne elosztogatnivaló pénzem, akkor nem keresnék munkát.

Ezért kérdezem hogy van-e valaki, akinek rendes anyagot küldtek, és nem mások átveréséből állt a munka.

2012. jan. 27. 11:41
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves első!

Ezt a szőnyegszövést te csinálod?Vagy esetleg valaki?

Nekem volna helyem,ha tud valaki használható infot,hogy mégis mennyit kell naponta foglalkozni vele,és mennyit fizetnek azt megköszönném.

2012. jan. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem én csinálom. sajnos kcs a helyünk. de jónak tünik.első.
2012. jan. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem volna helyem,csak vajon megéri?Ha elmennék 4 órában dolgozni,kb30-40 ezerért lehetne,ha annyi ezzel is meg van akkor inkább ezt választanám.Tudsz kedves első bővebb infot ezzel kapcsolatban?
2012. jan. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!