Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Akik nem akartok...

Anyukák! Akik nem akartok több gyereket, nem féltek attól hogy véletlenül teherbeestek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 20:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem, mert elköttettem magam. Ez a legegyszerűbb és legbiztosabb megoldás.
2012. jan. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocsi, hogy nem konkrétan a kérdésedre válaszolok.

Bárcsak én is attól félnék, hogy véletlenül terhes leszek, a második baba nem akar jönni. :-(

Amúgy annyi fogamzásgátló van a piacon, az egyik csak hatásos.

2012. jan. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

De, én nagyon félek. Most váltottam tablettáról gyűrűre. A dokim szerint a teherbeesést ez jobban gátolja, mint a tabletta. De még így is folyton aggódok. :(

Tudom, olyan sokan várnak babára, de én egy babát terveztem, ő itt van, többet nem szeretnék. Szóval én félek. :(

2012. jan. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

én úgy tudom, elköttetni csak 35 év fölött,vagy 3gyerek után lehet-és egyik sem igaz rám.

a gyógyszerekben én sem bízom teljesen,mert sokan estek már teherbe mellette.gondoltam a spirálra is,de arról is sok rosszat hallottam már.

én szerencsés voltam,mert mindkét gyerekemmel akkor lettem terhes amikor akartam. De most pont ez miatt félek is,hogy bármikor becsúszhat..!


amúgy nagyon sajnálom azokat a nőket is,akiknek meg nem akar összejönni..

2012. jan. 26. 21:07
 5/18 A kérdező kommentje:
a gyűrűt, az aktus elött kell felhelyezni ugye? ezzel meg az a bajom,hogy olyan "vágyölőnek" tűnik. azaz a spontán szex kizárt..
2012. jan. 26. 21:09
 6/18 anonim ***** válasza:

Én szinte rettegek egy újabb terhességtől. Nem is a terhesség, a szülés, a megélhetés aggaszt, hanem a saját és a baba élete. 2,5 éven belül 3x vágtak fel: 2 császáros szülés, és közöttük 1 méhműtét. Nem hiszem, hogy pár hónappal az utolsó műtét után nekem most újabb terhesség kéne.

Én szedek gyógyszert és mellette használunk gumit is. Már ha együtt vagyunk, mert inkább próbálok kibújni a dolgok alól. :(

2012. jan. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem, a Nuvaring gyűrűt fel kell helyezni, és 3 hétig ott is marad a helyén. Akkor leszeded, lezajlik a menstruáció, és egy újat kell feltenni. Ha zavar szex közben, le lehet szedni egy órára. De nem lehet észrevenni, hogy ott van.
2012. jan. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
ez mennyibe kerül?
2012. jan. 26. 21:25
 9/18 anonim ***** válasza:

Én is félek. Meg is torpantam a múltkor, mikor Apa előjáték alatt "sapi" nélkül jött be, leblokkoltam, szegénykém nem értette mi van.

Nem bízom más fogamzásgátló szerben, így óvszert használunk, tudom ez sem százas, de több olyat olvastam már, hogy tabi/spirál miegymás mellett lett terhes valaki.

2012. jan. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
3500 Ft/hó. Sajna nem olcsó, de nekünk van egészségpénztár kártyánk, én arra veszem.
2012. jan. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!