Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki fizetős magánbölcsiben...

Aki fizetős magánbölcsiben dolgozik az ugye szereti a gyerekeket és tudja hogy azok milyenek?

Figyelt kérdés
Olyan furcsa, kellemetlenül érzem magam hogy ha tudom hogy a gyerekem sírt,vagy hisztizett a bölcsiben, vagy ha nem aludt és nehéz volt vele stb. Pedig fizetek a szolgáltatásért és az eszemmel tudom hogy a gondozók is feltételezhetik hogy egy gyerek nem csupa rózsaszín felhő sőőőt, mégis kellemetlenül érzem magam hogy ők "szenvednek" az én "rossz" gyerekemmel. Mindig arra gondolok hogy biztos hátuk közepére se kívánják olyankor mikor rossz napja van.
2012. jan. 31. 16:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!