Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tapasztalatokat szeretnék...

Tapasztalatokat szeretnék kérni Raf-Pol babakocsival kapcsolatban. Van itt valakinek ilyen? Esetleg ismerősötöknek?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni a Fenix és a King között. Ha jól tudom, a Fenixnek nincs lábzsákja.

2012. febr. 1. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a King van és imádjuk!Annyi dolog van hozzá,hogy alig győzöm megjegyezni mi-hova tartozik :).Valóban van hozzá lábzsák is,mózes,autós hordozó,...tényleg sok minden.És nagyon jó a minősége!
2012. febr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Akkor még egy pár kérdés, ha nem gond.

-Mennyire könnyű irányítani?

-Mennyire stabil?

-Jó nagy a mózes része?

-Merev falú?

-Fix kerekű?

:)

2012. febr. 1. 18:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk King van/volt. A miénkhez nem volt hordozó, csak mózes, esővédő, táska, lábzsák és szúnyogháló. Mi földúton lakunk, jó volt, de nem túl könnyű írányítani, mert nagyon nehéz. Nagy kerekei vannak, fixek, így egy kicsit macerás fordulni. A kislányom nem volt nagy baba, de kb. 5 hósan már a mózes kicsi vot. A mózesnek merev az alja, ha arra gondoltál. Összecsukni is elég nehéz volt szerintem. Ha bkv-ni szeretnél vele, akkor szerintem ne ilyet vegyél, mert nem nagyon fogod tudni felrakni a buszra/villamosra, mert mint írtam nagyon nehéz.
2012. febr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is!

Nem Budapesten lakunk, szóval a tömegközlekedés ki van zárva. Ha mégis buszozni kellene, segítségem is lenne hozzá.

2012. febr. 1. 19:08
 5/7 A kérdező kommentje:

Véletlen elküldtem, a folytatás:

Autós hordozó nem kell, az már van. :) Most is fix kerekű babakocsink van, szóval az nem túl nagy gond, ha nehezebb fordulni vele. A tolókarja átfordítható? És a magassága hogyan állítható? Úgy értem, hogy a dőlésszögén, vagy máshogy?

2012. febr. 1. 19:17
 6/7 anonim ***** válasza:
A Fenix praktikusabb.
2012. febr. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! 2. vagyok. Átfordítható, és úgy emlékszem a dőlésszöget lehetett állítani, de ez nem biztos.
2012. febr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!