Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha vállalnánk egy babát mit...

Ha vállalnánk egy babát mit és milyen támogatás jár és mit lehet +ba igényelni? Nem vagyok jártas a témában és körülöttem sem nagyon tudnak erről PONTOS infókat!

Figyelt kérdés
Jelzálogunk van és tudni szeretném, mielőtt beleugrunk, hogy részemről milyen "jövedelem" marad, hogy nehogy a végén utcára kerüljünk. Amúgy minimálbéres vagyok papíron évek óta. Kérjem meg a főnököm, hogy jelentsen be többre?
2009. jún. 2. 08:41
 1/1 anonim ***** válasza:

A baba születésétől függ pl, hogy melyik évet veszik alapul a gyed megállapításánál! Tavaly szültem 06.29, és nálam még a 2007-es év jövedelme számított.

Elég nehéz ezeket kiszámolgatni.

Családi pótlék az kb 12 000 ft.

Egyszeri szülési támogatás 65 000 körül.

Nálunk (xx.ker) az önkormányzat ad 10 000 ft szülési segélyt.(szintén egyszeri) Ezeket mind kérvényezni kell, utána járni, papírokat kitöltögetni.

2009. jún. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!