Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sztetoszkópot hol tudok venni?

Sztetoszkópot hol tudok venni?

Figyelt kérdés
Internetes vásárlások megbízhatóak?Vagy vegyek inkább üzletben?Budapesti vagyok.
2009. jún. 2. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Sztem gyógyászati segédseszköz!


Mire kell, ha nem vagyok indiszkét? :)

2009. jún. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A pocakban hallgatni a baba szívhangját,de dopplert nem szeretnék venni,mert az zavarja a babát.
2009. jún. 2. 22:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Megkíméllek egy felesleges pénzkidobástól. Nem fogod vele hallani. Én kölcsön kaptam, de a 9. hónap végén se hallottam vele semmit, csak a beleim bugyborékolását. Valami nagyon profi szerkentyűvel elképzelhető, hogy lehet hallani, de azt meg fizessék meg az orvosok.
2009. jún. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Így van nem lehet vele hallani. :(
2009. jún. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. vok.

Nem fogod hallani sajnos :(

Emiatt pedig idegeskedni fogsz, mert azt hiszed, hogy baj van, ez viszont árt a babának.

2009. jún. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%

Csatlakozom. Nem lehet hallani.

Hagyd azt a picit nyugodtan pihenni odabent! Lesz neki még elég baja ha világra jön.

Inkább simogasd helyette sokat és érezze hogy mennyire szereted és énekelj neki, mesélj neki, beszélj hozzá. Az többet ér mindennél és akkor rendben lesz minden.

Boldog babavárást!

2009. jún. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!