Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csináltál már kislányodnak...

Csináltál már kislányodnak tütü szoknyát? Ilyen pufira sikerült?

Figyelt kérdés

[link]

igazából amit eddig láttam az mind kicsit gagyi volt.



2012. febr. 11. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Én még nem csináltam, de nagyon jó ötletnek tartom a házi készítést, eszembe sem jutott volna, ha nem linkeled be az oldalt:)Fogok is csinálni, kislányom 2 éves, biztos tetszene neki:)Mostanában a Teletubbiest nézi, és ott is felbukkan a tüllszoknya

Ahogy végignéztem a készítés menetét, valóban egyszerű és biztos vagyok benne, hogy csak a tüll mennyisége befolyásolja a pufiságot. Ha jó sok anyagot használsz, mint a néger kislány szoknyáján is látszik, jó széles tüll szalagokat kell vágni és akár egymásra két réteget is köthetsz. Akkor biztos kellően pufi lesz.

2012. febr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én már csináltam :)


Csomózós technikával. A tüll fajtájától is függ, hogy mennyire lesz pufi. Tehát ha kemény dekortüll akkor nagyon kiáll, nagyon merev. Ha ruhatüll akkor puhább. Ránézésre egyforma, de ha megtapintod érzed.


Én vegyítettem a kettőt. 3 színből csináltam fehér-rózsaszín-bordó. Fehér és rózsaszín az alap, az puha tüll, bordóból inkább "alá" raktam egyenletesen elosztva így átüt a felső rétegen és nem lesz túl lapos sem, mert a bordó merev tüll volt.


Ha nem "gagyit" szeretnél, akkor a H&M és a NEXT oldalán tudsz venni jó drágán. :)

2012. febr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen!!!! hát nem szeretnék rá sok pénzt szánni ezért gondoltam kipróbálom itthon elkészíteni :)
2012. febr. 11. 22:15
 4/5 anonim ***** válasza:
én még nem csináltam, de kipróbálom, köszönöm az ötletet :D
2012. febr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Már utána is néztem hol lehet nálunk kapni tüllt, és menyi métere.

Megírná valaki, hogy kb mennyit kell vennem belőle? Hány db csíkkal számoljak?

2012. febr. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!