Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha nem jár kompenzáció akkor...

Ha nem jár kompenzáció akkor is ki küldenek papírt?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem biztos, hogy nem jár, de már megkaptam postán a papírt a kompenzációhoz.
2012. febr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi,szerintem nekem se jár de,kiküldték én kitöltöttem és vissza küldtem,majd gondolom eldöntik ők.
2012. febr. 15. 15:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kiküldte a munkáltatóm (TB kifizetőhely), pedig én többet kaptam 8-9 ezer ft-tal.

Fel is hívtam a munkaügyest, hogy biztos ki kell töltenem? Merthogy nekem nem jár kompenzáció. Azt mondták így is ki kell töltenem. Arra kérdésre, hogy "még így is kaphatok pluszt, hogy eleve többet kaptam", nem kaptam választ, azt mondták, hogy ezt majd a kincstárban döntik el, én csak töltsem ki.

2012. febr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm,érdekes gondolom 10 ezerrel kevesebbet kapok majd ,de hogy láttam a táblázatot szerintem nem jár 85000volt a bérem annak a 70%nem éri el a 60 ezret,majd kiderül:)
2012. febr. 17. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!