Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor kereszteltettétek meg...

Mikor kereszteltettétek meg gyereketeket? Kik lettek a keresztszülők?

Figyelt kérdés

2012. febr. 18. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7 hónapos volt. Szeptember volt. Fontos volt, hogy még jó idő legyen:-) Bátyám (középső tesóm-van még egy bátyám), és a felesége a keresztszülők.
2012. febr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
3 hónapos korában, május elején. A húgom és a férjem legjobb barátja lettek a keresztszülők.
2012. febr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
volt olyan amelyiket 2 hónaposan ,4 hónaposan és volt amelyiket 2 évesen! testvéreim lettek a kereszt szülők!
2012. febr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mi mindig dupla keresztelőt tartottunk.

A legnagyobb fiamat 3 hónaposan az akkor már felnőtt húgommal együtt keresztelték meg. A fiam keresztszülei a legjobb barátaink lettek. Rossz döntés volt, elváltak, és egyikük sem keresi a társaságunkat.

A két középső között 1 év van, így őket együtt keresztelték, a kisebb volt akkor 3 hónapos. Keresztszülők a húgomék és az unokatesómék, tehát külön a két gyereknek.

Most nyáron lesz a két kicsi keresztelője, 1 és 3 évesen. Keresztszülők a férjem tesójáék lesznek, Ők még a nagyobbaknál túl fiatalok voltak.

Amúgy reformátusok voltak.

2012. febr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8 hónaposan és a legjobb barátnőm a párjával.
2012. febr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kislányomat 3 hetesen kereszteltük, december 3-án, a hugom a keresztanyja.

Az ikerket 1 évesen kereszteltük, nekik a sógornőmék a keresztszüleik.

2012. febr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az én keresztlányomat nyáron fogjuk akkor már 4 éves lesz. Előtte engem keresztel meg az anyukája aki a legjobb barátnőm. Én 24 vagyok ő 38. Utána én keresztelem meg a lányát.Keresztapa egyik esetben sem lesz. Nálunk fordítva van. Nővéremmel nem volt jó kapcsolatunk most semmilyen. Hiába van ott a 3 éves keresztfiam aki még nem lett megkeresztelve. Őt alig látom viszont a keresztlányommal a távolság ellenére is heti 3-4-szer skype-n beszélgetünk.

Most én vagyok terhes és így nem tudom ki lesz a keresztszülő.Tesómék kilőve. A barátnőm is hiszen ő meg az én keresztanyám lesz.

Mindegy ,hogy ki a keresztszülő,bármi történhet.

2012. febr. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

4 hónaposan, férjem uncsija lett a keresztszülő a férjével.

5 hónaposan, a barátnőm kereszteli, a keresztapát még nem kértük fel, de szeretnénk a férjem egyik uncsiját.


Gáz, hogy a férjem egyke, az én öcsém pedig még csak 17, ez szerintem még nagyon kevés. A férjeméknél sok az uncsi, de most közülük 2 párt sem sikerült felkérni.

2012. febr. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves 8! Hogy érted, hogy nem sikerült felkérni? Megkértétek és nem vállalták? Ha igen, mit mondtak, miért?
2012. febr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekem karácsonykor volt keresztelve, mert olyan szép volt a templom, a hangulat.Volt hófehér overálunk.
2012. febr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!