Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mutatnátok nekem dekorokat,...

Mutatnátok nekem dekorokat, képeket mik kerültek a gyereszoba falára? és honna vettétek őket?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi egy-másfél méteres figurákat festettünk a Micimackóból!:) Van Tigris, Malacka, Micimackó!

Két hónapos a fiam, de már imádja őket!:)

Projectorral kivetítettük, körberajzoltuk, majd kifestettük!

2012. febr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én most vettem a Tescóban pár száz forintos csillagcsomagokat, különböző méret egy zacskóban, éjjel foszforeszkálni fog, tök jó, és csak felrakom őket, mint a csillagos ég. Játékosztály.
2012. febr. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem gyerek koromban édesapám teljes falfelületet beborító Füzesi Zsuzsa rajzokat festett a falamra. Nagyon szerettem :)

Aztán ez megmaradt, és még most 22 éves koromban is vannak festve a falamra, persze nem olyan témában:)


Édesanyám, pedig Szoba színéhez illő állatos, mesés függönyöket, terítőket, ágytakarót, párnát készített.


Ami még nem rossz ötlet, és mostanában, én is sok ismerősömnél alkalmazom. Táblafestékkel lefesteni egy falrészt, ahova a kicsi nyugodtan rajzolhat krétával.

Jobban szeretem az asztal lapját lefesteni:D

2012. febr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!