Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikortól lehet bicikli ülésbe...

Mikortól lehet bicikli ülésbe ültetni a babákat?

Figyelt kérdés

2012. febr. 24. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Amikor már stabilan ül.

Én 15 hónapos kora óta biciklizek vele...

2012. febr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
amikor stabilan ül már egyedül. Az én lányom márciusi, azon a tavaszon kezdtem vele bringázni, amikor betöltötte az egy évet.
2012. febr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi Ok baby ülést vettünk, amit lehet dönteni. 10 hónapos korától használjuk. Imádja. Kényelmes és biztonságos.
2012. febr. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is OK Baby ülésünk van, bevált.

Én attól tettem függővé, hogy mikortól áll már egyedül stabilan. Persze attól függ, hogy hova szeretnétek menni, mert valahol csak megálltok és ki kell venni a babát, lelakatolni a bicajt. Ha még nem tud állni, akkor nem rakhatod ülve le a földre, így nálam a minimum a stabil állás volt, az olyan 1 éves kora körül lehetett. Mi játszótérre mentünk először, de csavargunk a Duna parton, ott is jó volt már, hogy kicsit lépegetett, hisz babakocsi nem volt nálunk én pedig nem akartam folyton ölben cipelni.

2012. febr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!