Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babakocsi választásban kérnék...

Babakocsi választásban kérnék segítséget?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy kis segítséget szeretnék kérni, tapasztalt emberektől, mert őszinte leszek a boltosok rábeszélő képességében nem hiszek.


A kritériumok:


- Nagy és strapabíró kereke legyen, mert sokat kirándulunk, és nem mindig csak betonon, városba lenne használtban.

- Bolygosítható kerekek

- Legalább 3 funkciós, de lehet 4funkciós is. ( Fontos, hogy legyen hozzá babahordozó, mózes, és sport rész)


Nem számít, hogy mekkora helyet foglal, mert a kocsink elég nagy, és az sem feltétlenül számít, hogy könnyű legyen, mert buszra sem kell felcipelnem, illetve emeletre sem.


Azt hiszem egyenlőre ennyi.

Nagyon köszönöm :)


2012. febr. 29. 20:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, a legfontosabbat elfelejtettem, mondjuk olyan 80-90 Ft-ig.
2012. febr. 29. 20:25
 2/9 A kérdező kommentje:
80-90.000ft :)
2012. febr. 29. 20:25
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]

nézd meg ezt,nekem tetszik. Véleményt csak olvastam róla,de pozitivat

2012. febr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem ez tetszik.Nekünk is Kunertünk volt csak VIP annak nem bolygósítható a kereke viszont nagyon strapabíró.

[link]

Ez pedig a mienk.

[link]

Mi a vateráról rendeltük ott másabb a kereke.(nem ilyen fényes.)Igaz nincs hozzá babahordozó de lehet venni külön kb.12000Ft.A kocsi+babahordozó együtt se drága.

2012. febr. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Cam és a Neonato kocsik. Egy konstrukció, nekünk az első van, imádom!!!
2012. febr. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Peg Perego GT-3. Bár az hordozóval, mózessel együtt, már több, mint amennyit szánnátok rá... Esetleg használtan.

Egyébként egy kicsit off megjegyzés: babakocsival kirándulni, akármilyen jó rugózással, nagy kerekekkel, nem a legjobb. Mi mentünk párszor, de nem volt túl jó, pedig nekünk Peg Perego AT-4 volt. Úgyhogy mi kirándulni (plusz még sok más helyre is :D) csatos hordozóval megyünk. Sokkal egyszerűbb, mint a babakocsival szenvedni. Bocsi az offért, de azért gondoltam leírom. :D

2012. febr. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekünk Chicco S3 (ha jól emlékszem) van, három kerekű, szelepes. Nagy kerekei vannak, szuper terepre, kiránduláshoz is jól bevált, mi sokat voltunk ezzel - bár tényleg meg kell válogatni hova megy az ember. A kendőt azért többször használtuk.

Ha nem bolygósítható a kerék, az nem jó, főleg nem terepre.

Vannak hátrányai, de ha terepre kell, ez tényleg szuper. Anno én minden véleményt elolvastam, amit csak lehetett találni, és ez jött ki a legjobbnak.

Ha érdekel a babakocsi részletesebben írj, megírom előnyeit hátrányait, és megnézem tutira hogy mi a neve.

2012. febr. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, nagyon hasznosak voltak.

Ezek nagyon jó babakocsik, nem is tudok választani, azt hiszem most végignézem mindegyiket.


:)

2012. márc. 1. 07:58
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van:

[link]

Mi szeretjük nagyon. Jó stabil, átmegy árkon-bokron. A mózes részét a babánk 6 hónapos koráig használtuk, de még elfért benne, csak már nézelődni akart.

Könnyen navigálható. Jó nagyok a kerekei és felfújhatók, van hozzá pumpa is. Az első kerekei bolygósak.

A téli bundazsák is jó meleg, és nem csak a lábánál van, hanem az egész baba alatt a sportrésznél.

2012. márc. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!