Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek missed ab-ja vagy...

Porcukormókus kérdése:

Akinek missed ab-ja vagy abortusza volt, volt a műtét után olyan fizikai állapotban, hogy autót vezessen?

Figyelt kérdés
Délelőtti altatás után fogok tudni délutávezetni?
2012. márc. 2. 13:02
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Egyedül szeretnék menni, nem akarom, hogy kísérgessenek, ezért kérdezem.
2012. márc. 2. 13:03
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
én nem biztos,hogy be merném vállalni.altatás is meg a lelkiállapot is.nem tudsz tömegközlekedni?
2012. márc. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt, de szerintem mindenképp keress valakit, aki haza visz.

Hiába mondják itt el Neked 10-en, hogy ők jól voltak, attól Te még lehetsz rosszul, és ez mégiscsak egy olyan beavatkozás...

2012. márc. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Altatásban végzett beavatkozás után kísérőt kérnek.Nekem altatásba volt szájsebészeti beavatkozásom és kísérővel kellett menjek.
2012. márc. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam volna. Busszal voltam, és így is megkértem a férjem, jöjjön velem, mert olyan érzésem volt, mintha részeg lennék, nagyon kóvályogtam.... Az orvosom egyébként azt mondta, ki sem engednek kísérő nélkül.
2012. márc. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Altatás után nem is lehet vezetni.
2012. márc. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Bocs az offért, de az abortuszt altatásban csinálják?

Igaz, én csak filmen láttam (és nem dokumentumfilm), de ott a nő csak valami helyi érzéstelenítőt kapott.

3

2012. márc. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Akiket én láttam, azok sem testileg, sem lelkileg nem voltak olyan állapotban, hogy vezessenek.

Lehet, hogy nagyon fog utána görcsölni a hasad, vérzel stb.

Elhiszem, hogy nem akarod, hogy ott sajnálkozzanak, meg ajnározzanak, de inkább kérj meg valakit, hogy vigyen haza. Elég egy váratlan szédülés és kész a baj.

2012. márc. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is eléggé szédültem még utána. Nemek nem altatásban hanem úgynevezett "kábításban" csinálták, ami kb 20 percig hatott csak. Ez nem olyan erős mint az altatás, de nem érzel semmit és nem tudsz magadról, én is már csak a szobában tértem magamhoz.
2012. márc. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mindenképp kísérő vigyen haza.Ez nem játék,magadra és a többi közlekedésben résztvevőre nézve sem.Altatni fognak és utána nem leszel teljesen jól,a reflexeid sem működnek majd úgy,mint máskor.Elég egy rossz pillanat és kész a tragédia.Egyébként mielőbbi felépülést kívánok!
2012. márc. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!