Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a kettő babakocsi fajta...

Mi a kettő babakocsi fajta között a különbség?

Figyelt kérdés

1) Lapra csukható

2) Esernyőre csukható


8 hónapos a lányom és szeretnék venni neki egy új babakocsit, ami nem foglal olyan nagy helyet és valamennyire könnyű is.

Fogalmam sincs, hogy melyik babakocsi megbízható. Nekem ezek a Tescoban és az ilyen filléres boltokban kaphatók nem igazán tűnnek megbízhatónak. Legalábbis ránézésre szinte semmilyenek.


Nektek milyen a második babakocsitok?

Mit kaptatok hozzá tartozékba?

Télen lehet normálisan használni?


Köszi a segítséget! :))


2012. márc. 6. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Remélem jól tudom.

A lapra csukható, azok szintén sportkocsik, amikbe már nagyobb ülő gyere ülhet, pakolós alja van.Tehát nem pici babának való.

Az esernyőkocsi az a kis fém vázas, nincs általában alsó kosara, csak kis napernyős teteje.Kimondottan futkározós babakocsi.

Én használtan vettem pierre cardin babakocsit(piros)aminek olyan szarv szerű a fogója.Van hozzá lábzsák és napernyő.Jó nagy a kosár alul.Szerintem jó kis kocsi.Az esernyőt nem lehet teljesen hátra dönteni, csak egy kicsit.Egy 8 hósnak még kényelmesebb ha hátra van teljesen döntve.

2012. márc. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TKI Ibolya ***** válasza:
Lapra csukható benne van a nevében lapra tudod csukni nem kicsire.Míg az esernyőre csukhatót kis helyen is tudod tárolni mert mint az esernyő akkorára csukható.Én most vettem esernyőre csukhatót és ahhoz is van lábzsák alatta kosár de ha összecsukom nem foglal a kocsiban egy bőröndnyi helyet.Ja és ez is 4 szintben dönthető.Én olyat választottam aminek nem nagyon pici a kereke.A Tescós 5000 forintos babakocsit én csak killernek hívom.Én egy Pierre cardin babakocsit vettem.ezek ára 15-20 ezer között van.nekem fontos volt,hogy a lábtartó része állítható legyen,legyen hozzá lábzsák és karfa elől valamint alul kosár.
2012. márc. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!