Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen márkájú cumisüvegeket...

Milyen márkájú cumisüvegeket vegyek a születendő babámnak?

Figyelt kérdés

Az elsőnek Avent volt, de ilyet nem szeretnék többet.


Dr Brown's nevűről tudtok esetleg valamit?


2012. márc. 9. 13:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Én Tommee Tippee párti vagyok, lányomnál ez vált be.

Nem ismerem a Dr. Browns nevű cumisüvegeket, de most megnéztem, és jókat írnak róla (bár alakra nekem nem tetszik, úgy érzem annak a cumija is elég vékonyka, és a babámnak az olyanok nem váltak be).

2012. márc. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szia! Én is Tommee Tippee párti vagyok!

Nagyon szeretem, a fiaim is! Olyan az alakja mint egy igazi mell, ez bejön nekik. :-)

2012. márc. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

èn avent párti vagyok.


ez volt az egyetlen ami nem csöpögött.

mi sokat voltunk úton és a többinek nincs rendes teteje csak úgy tudod a táskádba tenni ha tuti áll a táskád, mert ha eldöl csöpögnek.

volt nukkos, mams és Tommys is. de mindegyik csöpögött. a mammos mindenhol csöpögött. próbáltam több korban is neki, de mindig csöpögött.


Szóval kiváncsi vagyok az avent után befog-e jönni neked másik.

2012. márc. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Én is Tommee-s vagyok. :)


Nekem meg az Aventos csöpögött, nagyon utáltam és lányom is több levegőt nyelt tőle.

Ha nem jött be az Aventos, attól még bejöhet a többi.

Unokatesóm a Mam-ot dícsérte.

A Dr. Brown's-t nem ismerem.

2012. márc. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
nekünk a NUK vált be
2012. márc. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem is a tommee tippee vált be a lányomnál, úgy néz ki jön a kis tesó neki is olyan lesz!
2012. márc. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Az Avent, akárhogyan is csavartam rá, csöpögött, folyt mindenfelé. Emiatt váltanék.
2012. márc. 9. 14:07
 8/18 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem semmilyet se!!! :) Reméljük tudod majd szoptatni és nem lesz szüksége rá.Vizet pedig vissza felé hajló kávés pohárból adj neki ha szükséges.

Amúgy nekünk szoptatás után a mamos jött be.

2012. márc. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szintén tommee tippee.Az Aventet jó messzire hajítottam.Orrán száján folyt állandóan.
2012. márc. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Mindenképpen veszek. Az első gyermeket nagyon nehezen tudtam szoptatni, sok rossza tapasztalatom van sajnos. Remélem, őt majd sikeresebben szoptatom. De akkor is venni fogok cumisüvegeket.

2012. márc. 9. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!