Ki tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Ma olvastam a hírlapban ezt a cikket :( Nagyon szomorú, sajnos én nem tudok segíteni, de ha akad valaki aki tudna, kérem keresse fel a hölgyet!

[link]


2012. márc. 12. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nagyon szomorú :((((


De hogy lehet a nő anyja ekkora ro.hadék??? Vagy a párja???? Nem hiszem el hogy nincs szegénykének egyetlen normális családtagja vagy barátja sem aki segíthetne! Borzasztó. Vagy pl. anyaotthonba miért nem veszik be? Ott együtt maradhatnának amíg nem talál állást.

2012. márc. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos részleteket én sem tudok :( de annyira szomorú történet, és remélem lesz valaki, aki tud segíteni!ezt az anyaotthont én sem értem, h mért nem mehetnek be!
2012. márc. 12. 13:04
 3/4 anonim ***** válasza:
szomorú ezt olvasni, de igen felelőtlenűl vállalt gyereket, az apát nevezze meg és az fizessen ha már ilyen genyó módon elhagyta
2012. márc. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szörnyű a történet, remélem megoldódik valahogy!


Anyaotthonba gondolom, azért nem mennek, mert ezek a helyek zsúfolásig tömve vannak, nincs hely minden rászorulónak.

2012. márc. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!