Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egészséges fiút szült a...

Egészséges fiút szült a terhes férfi?

Figyelt kérdés

Megható történet: [link]


Biztos jó anyuka lesz. Vagy apuka.


2009. jún. 10. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem értem ezt...van méhe vagy mi???
2009. jún. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Olvassátok el a cikket, mamlaszok. :)

Nőneműként született, de át akarta magát operáltatni, azonban a műveletsor félbeszakadt, mikor kiderült, nem lehetne gyermekük a párjával a nő egészsége miatt, ezért ő hordja ki a gyereket, félig befejezett átalakulással...

Hát, én biztos nem jönnék össze olyan sráccal, aki lánynak született...

2009. jún. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
a hülyeség határtalan!egy férfi legyen férfi és szüljenek a nők!én nő vagyok és irtóra félek a szüléstől.Helyettem is megszülhetné a férjem :)viccet félretével szerintem ez sok pénzt kaszál be a cikjeivel!
2009. jún. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
57%
Az érdekes, hogyha már ennyire nőnek érzi magát, borotválkozhatna is :D
2009. jún. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
jaj jde butuskák vagytok :D ez egy született nő és férfi akar lenni
2009. jún. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem is tudom...

A gyerekeit nem irígylem ha nagyobbak lesznek. Ez nem "csak " másság, hanem már abnormálisság. Apa megszüli, anya szoptatja. Nem lesz könnyű rendet tenni identitás ügyben a kis fejükben! Persze gondolom ez "anyut" és "aput" nem zavarja majd!

2009. jún. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Én láttam róluk egy dokumentumfilmet nemrég. Az az igazság, hogy akárki akármit mond, nekem szimpatikus volt, csupaszív ember, tele szeretettel a családja iránt és szerintem ez a lényeg. A látottak alapján valóban jó szülő.(akár anyuka, akár apuka...:-))
2009. jún. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
árulja már el nekem valaki, hogy tudja szoptatni az anyja.? A tejtermelés nem a szülés miatt indul meg? Ha nem szül, nem is szoptathat, nem? Én ezt nem értem. Akkor ha én is egyet gondolok, tudok szoptatni?
2009. jún. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy eredetileg nőnek született....(innen már azthiszem egyértelmű) Még kukija sincs (ő nyilatkozta). Azért férfi, mert a személyi irataiban az szerepel, hogy ő férfi.
2009. jún. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!