Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy létezik hogy az abortuszt...

Hogy létezik hogy az abortuszt túlélje egy magzat?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=bxqJ6-Ba2m8


Lehet kicsit hülyén tettem fel a kérdést!

Mit szóltok ehhez?Először nézzétek meg légyszi és csak ugy irjatok!


2012. márc. 13. 11:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
az az igazság hogy nem merem megnézni!
2012. márc. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

én olyan esetről hallottam, hogy nem vették észre, hogy ikrek, és "csak" az egyiket vették el. a másik egészségesen megszületett.

a videót én sem néztem meg.

2012. márc. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nincs benne semmi olyan a lány mesél!
2012. márc. 13. 11:11
 4/26 anonim ***** válasza:
47%
Érdekes sztori. Végülis 5 hónaposan "megszülesztették" és életben maradt. Ismerek én is olyat, aki 5. hónapra született. Mondjuk szerintem enny idős babát már nem abortálhatnának... (bár én a fiatalabbal sem értek egyet)
2012. márc. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Több ilyen eset is volt, vizsgálták is, hogyan hat ki az életükre ez az élmény.
2012. márc. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Volt nem rég egy cikk: [link]

én ezt nem tudtam felfogni!! érdekes egy videó, és milyen szerencsés a lány!

de a kérdésedre a választ nem tudom!

2012. márc. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Erre szoktak azt mondani arra amire nincs magyarazat, hogy: "ahova mar nem er el a tudomany, oda eler Isten keze".
2012. márc. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

De most gondoljatok bele hogy annak a picurnak milyen kínt kellett átélnie azalatt az egy nap alatt!Istenem!

Egyébként azt sem értem hogy külföldön hogy lehet hogy még 22 hetesen is végeznek abortuszt!Nálunk csak 12hetes korig van ez nem?

2012. márc. 13. 11:47
 9/26 anonim ***** válasza:

Igen, és még ez is sok.

A videót én sem merem megnézni. :(

2012. márc. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan nézzétek meg a videót, nincs benne tényleg semmi olyan, csak mesél erről a dologról egy lány, aki túlélte az abortuszt.


Egyébként itt nyilván nem olyan abortuszról van szó, mint amilyet általában nálunk szoktak végezni. Hát, hogy külföldön miért más a szabályozás, azt nem tudom, de ugye ezek a szabályok országonként eltérőek.

2012. márc. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!